Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Utrudnienia na ul. Strażackiej. Powodem... ciężarówka

Podziel się
Oceń

Od godzin porannych w piątek (24.05.) na ul. Strażackiej w Rzeszowie występują utrudnienia. Te czekają nie tylko kierowców samochodów osobowych, ale i pasażerów komunikacji miejskiej.
Utrudnienia na ul. Strażackiej. Powodem... ciężarówka
Miejsce zdarzenia.

Autor: Czytelnik

Na wysokości budynku miejscowej remizy Ochotniczej Straży pożarnej ciągnik siodłowy z naczepą, który przewoził materiały budowlane, skręcając w lewo na plac budowy, wpadł w dziurę, zawiesił się i nie może wyjechać. 

- W tej chwili pojazd jest rozładowywany oraz ściągany jest inny samochód, który go wyciągnie - wyjaśnia asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Jak dodała, utrudnienia powinny zakończyć się przed godziną 10.

Ale to nie wszystko. W międzyczasie w tym miejscu doszło do drugiego zderzenia drogowego. - Kierujący osobowym oplem astrą jadąc, od ul. Kwiatkowskiego w kierunku al. Sikorskiego, chcąc ominąć ciągnik siodłowy, blokujący drogę, nie zachował należytej ostrożności i najechał na niego - mówi policjantka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Niestety ul. Strażacka nie pozwala na zorganizowanie objazdów. Spore opóźnienia, sięgające nawet ponad godziny, notują autobusy komunikacji miejskiej. 

Jeżeli możecie, omijajcie tę część miasta. 

screen z aplikacji myBus

Napisz komentarz
Komentarze
Mariusz l80 25.05.2024 21:32
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama