Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Fun Park na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Wybrano wykonawcę

Podziel się
Oceń

Nowa atrakcja powstanie w rejonie ulic Starzyńskiego, Brydaka i Osmeckiego. Fun Park jest inwestycją wybraną do realizacji podczas ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Fun Park na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Wybrano wykonawcę
Wizualizacja.

Źródło: mat. inwestora

W czwartek podpisana została umowa z wybranym w przetargu wykonawcą - firmą OBO Polska z Rzeszowa. Koszt tego zadania to nieco ponad 388 tys. zł. 

Fun Park będzie zespołem trzech torów do jazdy wyczynowej rowerami, rolkami, hulajnogami, deskorolkami. Będą one miały zróżnicowany stopień trudności, tak by mogli z nich korzystać zarówno najmłodsi jak i ci już bardziej zaawansowani. Inwestycja będzie gotowa jesienią tego roku.

- Propozycja FunParku była ściśle uzgadniana ze środowiskiem rowerowym Wojciechem Kwiatkiem, Tomaszem Rudnickim i Mateuszem Organiściakiem. W ramach budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego, która trwała ponad 4 lata chcieliśmy z Radą Osiedla Baranówka stworzyć miejsce dla różnych grup wiekowych i licznych aktywności. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, bo 300 metrów dalej, jest przepiękny plac zabaw i górka saneczkowa, a w bezpośrednim sąsiedztwie  mamy boisko wielofunkcyjne, tor pumptrack i park kieszonkowy. Czyli miejsca, które są w ostatnim czasie wręcz oblegane przez dzieci, młodzież i seniorów z naszego osiedla. Cieszę się, że mieszkańcy zaufali naszej wizji i poparli wnioski do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego, które zgłosiliśmy - mówi Mateusz Maciejczyk, przewodniczący Rady Osiedla Baranówka, radny miejski. 

Nowy tor będzie stanowił świetne uzupełnienie zrealizowanych w ostatnich kilku latach atrakcji na terenach rekreacyjnych na os. Baranówka. Wśród nich są m.in. pumptrack, zaprojektowany przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie ogród kieszonkowy z alejkami, hamakami, leżakami i mnóstwem roślin, a także plac zabaw. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama