Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragedia na Podkarpaciu! Nie żyje 4-letnie dziecko

Podziel się
Oceń

Do dużego dramatu doszło późnym popołudniem w sobotę (25.05.) w miejscowości Humniska w powiecie brzozowskim.
Tragedia na Podkarpaciu! Nie żyje 4-letnie dziecko

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

Do tragedii, w przeddzień Dnia Matki, doszło podczas wykonywania pracy porządkowych na jednej z prywatnej posesji - wynika z ustaleń Halo Rzeszów. 

- Około godziny 18 policjanci z Brzozowa zostali powiadomieni o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w Humniskach - potwierdza tragiczne doniesienia komisarz Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Pomocy wymagał 4-letni chłopczyk, który - według naszych nieoficjalnych źródeł - został przygnieciony. 

Na miejsce wypadku skierowano także służby ratunkowe - karetkę pogotowia, a następnie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. 
- Niestety pomimo podjętej reanimacji życia chłopca nie udało się uratować - przekazuje kom. Ewelina Wrona. 

Na miejscu tragicznego wypadku swoje czynności, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej z Brzozowa, prowadzą policjanci. - W chwili zdarzenia rodzice dziecka byli trzeźwi - mówi kom. Wrona. 

Dokładne okoliczności tego dramatu są obecnie ustalane. 

Jak przekazała Halo Rzeszów prokurator Marta Kolendowska-Matejczuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krośnie, ustalenia śledczych co do śmierci chłopca, poznamy dopiero w poniedziałek.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama