Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszów. Rekordzista pędził 118 km/h w terenie zabudowanym

Podziel się
Oceń

W niedzielę (26.05.) na rzeszowskich drogach zrobiło się gorąco za sprawą policyjnej akcji pn. „Prędkość”. Funkcjonariusze ruchu drogowego nie mieli litości dla piratów drogowych, wystawiając im w sumie 63 mandaty za przekroczenie prędkości.
Rzeszów. Rekordzista pędził 118 km/h w terenie zabudowanym

Źródło: KMP Rzeszów

Niestety, wśród zatrzymanych kierowców znaleźli się również ci, którzy rażąco lekceważyli bezpieczeństwo swoje i innych. Czarnym rekordzistą okazał się obywatel Ukrainy, który na ul. Warszawskiej w Rzeszowie rozpędził się do 118 km/h, ignorując ograniczenie do 50 km/h. Za swoje wybryki mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany wysokim mandatem w wysokości 2 tys. złotych.

Policja apeluje o rozsądek!

Rzeszowscy policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn tragicznych wypadków, dlatego tak ważne jest, aby stosować się do ograniczeń prędkości. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich!

Działania prewencyjne

Oprócz akcji kontrolnych, rzeszowska policja prowadzi również działania profilaktyczne, mające na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zagrożeń związanych z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze organizują pogadanki w szkołach i przedszkolach, a także rozdają ulotki informacyjne.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama