Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Makabryczne odkrycie w Sanie. Zwłoki mężczyzny w stanie rozkładu

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (27.05.) stalowowolscy policjanci pod nadzorem prokuratora wszczęli śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki w stanie daleko posuniętego rozkładu wyłowiono z rzeki San. Do makabrycznego odkrycia doszło w okolicach mostu prowadzącego ze Stalowej Woli w kierunku Pysznicy.
Makabryczne odkrycie w Sanie. Zwłoki mężczyzny w stanie rozkładu

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

Zwłoki dryfujące z nurtem rzeki zostały zauważone przez rowerzystkę około godziny 14. Natychmiast wezwano na miejsce służby ratunkowe, w tym strażaków z łodzią oraz policjantów. Niestety, ze względu na silny nurt rzeki, ciało zostało uniesione dalej i zniknęło z pola widzenia.

W akcji poszukiwawczej zaangażowano również strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, którzy wykorzystali drona z kamerą termowizyjną. Działania ratunkowe prowadzono zarówno z powietrza, jak i z wody. Dopiero po około kilometrze od mostu na Brandwicę, ratownicy natrafili na dryfujące ciało mężczyzny.

Ze względu na zaawansowany stan rozkładu, trudno było na miejscu ustalić tożsamość topielca. Szczątki zostały zabezpieczone przez policję, a na miejsce wezwano policyjnych techników oraz prokuratora. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu identyfikację mężczyzny i wyjaśnienie okoliczności jego śmierci.

Sprawa budzi wiele pytań i spekulacji. Na razie nie wiadomo, jak długo zwłoki znajdowały się w wodzie, ani co było przyczyną śmierci mężczyzny. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tej sprawy o kontakt z najbliższą jednostką policji.

To tragiczne wydarzenie jest kolejnym przypomnieniem o niebezpieczeństwach czyhających nad wodą. Szczególną ostrożność należy zachować w okresach wiosennych i letnich, kiedy poziom rzek często ulega gwałtownym wzrostom.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama