Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Gdzie zaparkować?

Podziel się
Oceń

W czwartek w Boże Ciało w godz. 17-23, w Parku Sybiraków odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha". W koncercie może uczestniczyć nawet kilkanaście tysięcy osób.
Koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Gdzie zaparkować?

Źródło: mat. organizatora

Tak jak w latach ubiegłych, koncertu zostanie wygrodzone barierkami. W związku z koncertem, w godzinach od 17 do północy, w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Broniewskiego, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Więcej o koncercie można przeczytać na stronach organizatora.

Policjanci informują, że dla uczestników koncertu dojeżdżających autokarami w zorganizowanych grupach, wyznaczono parkingi:

•    Galeria „Nowy Świat” ul. Krakowska 20,

•    centrum handlowe „Unimet” ul. Okulickiego 20,

•    centrum handlowe „Stara Szwalnia” ul. Okulickiego 10,

•    zajezdnia PKS ul. Wyzwolenia 6,

•    centrum handlowe „Kaufland” ul. Okulickiego 14A,

•    sklep „Lidl” ul. Krakowska 30B,

•    centrum handlowe „B1” al. Witosa 21,

•    parking parafii „Matki Boskiej Różańcowej” ul. Orla 17.

Dla uczestników dojeżdżających samochodami osobowymi przeznaczono następujące parkingi:

•    Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ul. Sucharskiego 2,

•    wzdłuż dróg ulic: Kopaczewskiego, Sucharskiego, Broniewskiego, Ofiar Katynia – po obu stronach,

•    parking Centrum Motocyklowe (dawne Tesco) ul. Broniewskiego 1,

•    parking parafii Podniesienia Krzyża ul. Krakowska 18,

•    centrum handlowe „Carrefour – Frac” ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14.

Mając na uwadze właściwą organizację ruchu, przypominamy o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego w trakcie parkowania oraz wyborze właściwego miejsca parkingowego, które nie będzie utrudniało przejazdu innym pojazdom. 

Organizatorzy będą wpuszczać widzów na teren, gdzie odbędzie się koncert od godz. 17 (organizator przewidział 6 bram wejściowych). 

- Jednak z uwagi na duże zainteresowanie koncertem oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników, policjanci apelują szczególnie do grup autokarowych, o wcześniejszy przyjazd na miejsce - apeluje asp. sztab. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama