Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

BSH poszukuje dziesiątek osób do pracy w Głogowie Młp.

Podziel się
Oceń

W związku z dynamicznym rozwojem fabryki małego AGD w Głogowie Małopolskim firma BSH poszukuje nowych rąk do pracy. Organizacja rozbudowuje swoje zespoły w związku z otwarciem nowych linii produkcyjnych. Chętni do pracy, poza podstawowym wynagrodzeniem, mogą liczyć pakiet benefitów, a także dodatkowe premie.
BSH poszukuje dziesiątek osób do pracy w Głogowie Młp.

Źródło: mat. prasowe

Województwo podkarpackie dynamicznie się rozwija. Według danych raportu Barometr ManpowerGroup Perspektyw Zatrudnienia od kwietnia do końca czerwca tego roku 3 na 10 pracodawców tego regionu Polski planuje zatrudnienie nowych pracowników. Jedną z takich organizacji jest BSH, największy europejski producent AGD, który prężnie działa na Podkarpaciu już od ponad dekady. Firma zlokalizowała w Polsce 6 fabryk, a także centra logistyczne, badań i rozwoju oraz usług wspólnych.

- BSH jest stabilnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy, nieustannie wdrażamy nowe produkty. Co ważne, nasi pracownicy mają realną szansę na rozwój zawodowy, ale także wpływ na to, jak kształtuje się firma – mówi Ewelina Wnuk z ramienia BSH.

Aktualnie fabryka powiększa zespoły, stwarzając 50 nowych miejsc pracy. Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest Manpower. Organizacja rozwija nowoczesną linię produkcyjną, poszukując kandydatów na stanowiska magazynowe oraz produkcyjne. Nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na pakiet benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę rekrutacyjną. Składają się na niego między innymi prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość dołączenia do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów oraz restauracji. Organizacja oferuje pracownikom system premiowy. Na fanów sportu czeka również karta Multisport uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski, Pracownicy zyskają też dostęp do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby, takie jak paski płacowe czy umowy.

– Podkarpacie przyciąga liczne inwestycje, zarówno zagraniczne, jak i krajowe, co sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy, rozwijaniu infrastruktury. Pracownicy mają dostęp do miejsc pracy w nowoczesnych organizacjach, zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych. Modernizacja dróg, nowoczesne lotnisko oraz rozwinięta sieć kolejowa wspierają działalność firm w tym obszarze. Ponadto, dzięki współpracy pomiędzy uczelniami oraz przedsiębiorstwami region ten obfituje w wielu specjalistów – mówi Edyta Sajdak, ekspertka rynku pracy z Manpower, partnera rekrutacyjnego firm z regionu województwa podkarpackiego.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w regionie Podkarpacia mogą składać swoje CV bezpośrednio w rzeszowskim biurze Manpower zlokalizowanym przy al. Tadeusza Rejtana 36, a także przekazując dokumenty drogą mailową na adres [email protected]. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 504 362 830.


Napisz komentarz
Komentarze
Rzeszów 28.05.2024 23:04
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama