Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zaginęła Monika Pasternak z Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie poszukują Moniki Pasternak, 38-letniej mieszkanki Rzeszowa, która zaginęła w niejasnych okolicznościach. Kobieta, która przez ostatnie trzy lata przebywała na terenie Unii Europejskiej, ostatnie miesiące spędziła w Holandii.
Zaginęła Monika Pasternak z Rzeszowa
Zaginiona Monika Pasternak z Rzeszowa.

Źródło: KMP Rzeszów

Rodzina miała z nią ostatni kontakt 17 kwietnia bieżącego roku za pośrednictwem aplikacji komunikacyjnej. Od tego czasu Monika nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi, co wzbudziło ich poważne zaniepokojenie.

Rysopis zaginionej

Monika Pasternak jest kobietą o wzroście 170 cm i szczupłej budowie ciała. Ma długie, czarne (farbowane) włosy oraz ciemne oczy. Jej nos jest prosty, a uszy średniej wielkości, przylegające. Uzębienie jest pełne, co może być istotnym znakiem rozpoznawczym.

Wyróżniającym się znakiem szczególnym Moniki jest tatuaż na lewej łopatce, przedstawiający wizerunek tygrysa. Niestety, brak jest informacji na temat ubioru, w którym była widziana po raz ostatni.

Apel do społeczeństwa

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat miejsca pobytu Moniki Pasternak lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, o natychmiastowy kontakt. Wszelkie informacje można przekazać bezpośrednio policjantom z Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, telefonicznie pod numerem 47 821 3810, lub kontaktując się z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem 47 821 3311 albo 112.

Ważna szybka reakcja

Każda minuta jest cenna, a szybka reakcja może znacząco zwiększyć szanse na odnalezienie Moniki Pasternak. Policja oraz rodzina zaginionej liczą na pomoc społeczeństwa, mając nadzieję na szybkie rozwiązanie tej niepokojącej sprawy.

Monika Pasternak była ostatnio widziana w Holandii, co sugeruje, że mogła się przemieszczać. Dlatego też informacje mogące pomóc w jej odnalezieniu są cenne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Osoby posiadające jakiekolwiek wskazówki proszone są o natychmiastowy kontakt z odpowiednimi służbami.

W sprawach zaginięć, które obejmują różne kraje, niezwykle istotna jest współpraca międzynarodowa. Europejskie służby policyjne są zaangażowane w poszukiwania Moniki, a ich koordynacja może okazać się kluczowa dla szybkiego i skutecznego rozwiązania sprawy. Dlatego też apelujemy również do osób przebywających za granicą o czujność i pomoc.

Każda informacja, nawet pozornie mało istotna, może okazać się kluczowa. Rodzina Moniki Pasternak żyje w niepewności i obawie o jej los, a wszelka pomoc społeczności może przyczynić się do jej odnalezienia. Bądźmy solidarni i wsparci w takich trudnych momentach, ponieważ każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji i liczyć na pomoc innych.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama