Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Zaginęła Monika Pasternak z Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie poszukują Moniki Pasternak, 38-letniej mieszkanki Rzeszowa, która zaginęła w niejasnych okolicznościach. Kobieta, która przez ostatnie trzy lata przebywała na terenie Unii Europejskiej, ostatnie miesiące spędziła w Holandii.
Zaginęła Monika Pasternak z Rzeszowa
Zaginiona Monika Pasternak z Rzeszowa.

Źródło: KMP Rzeszów

Rodzina miała z nią ostatni kontakt 17 kwietnia bieżącego roku za pośrednictwem aplikacji komunikacyjnej. Od tego czasu Monika nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi, co wzbudziło ich poważne zaniepokojenie.

Rysopis zaginionej

Monika Pasternak jest kobietą o wzroście 170 cm i szczupłej budowie ciała. Ma długie, czarne (farbowane) włosy oraz ciemne oczy. Jej nos jest prosty, a uszy średniej wielkości, przylegające. Uzębienie jest pełne, co może być istotnym znakiem rozpoznawczym.

Wyróżniającym się znakiem szczególnym Moniki jest tatuaż na lewej łopatce, przedstawiający wizerunek tygrysa. Niestety, brak jest informacji na temat ubioru, w którym była widziana po raz ostatni.

Apel do społeczeństwa

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje na temat miejsca pobytu Moniki Pasternak lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, o natychmiastowy kontakt. Wszelkie informacje można przekazać bezpośrednio policjantom z Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, telefonicznie pod numerem 47 821 3810, lub kontaktując się z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem 47 821 3311 albo 112.

Ważna szybka reakcja

Każda minuta jest cenna, a szybka reakcja może znacząco zwiększyć szanse na odnalezienie Moniki Pasternak. Policja oraz rodzina zaginionej liczą na pomoc społeczeństwa, mając nadzieję na szybkie rozwiązanie tej niepokojącej sprawy.

Monika Pasternak była ostatnio widziana w Holandii, co sugeruje, że mogła się przemieszczać. Dlatego też informacje mogące pomóc w jej odnalezieniu są cenne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Osoby posiadające jakiekolwiek wskazówki proszone są o natychmiastowy kontakt z odpowiednimi służbami.

W sprawach zaginięć, które obejmują różne kraje, niezwykle istotna jest współpraca międzynarodowa. Europejskie służby policyjne są zaangażowane w poszukiwania Moniki, a ich koordynacja może okazać się kluczowa dla szybkiego i skutecznego rozwiązania sprawy. Dlatego też apelujemy również do osób przebywających za granicą o czujność i pomoc.

Każda informacja, nawet pozornie mało istotna, może okazać się kluczowa. Rodzina Moniki Pasternak żyje w niepewności i obawie o jej los, a wszelka pomoc społeczności może przyczynić się do jej odnalezienia. Bądźmy solidarni i wsparci w takich trudnych momentach, ponieważ każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji i liczyć na pomoc innych.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama