Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Xtreme Fitness Gyms otwiera klub w Rzeszowie! Powstanie w wieżowcu Olszynki Park

Podziel się
Oceń

Xtreme Fitness Gyms, największa franczyzowa sieć klubów fitness w Polsce, kontynuuje ekspansję na rynku, otwierając nowy klub w Rzeszowie. Klub będzie zlokalizowany w Olszynki Park, wielofunkcyjnym kompleksie w centrum miasta. Otwarcie planowane jest na IV kwartał 2024 roku.
Xtreme Fitness Gyms otwiera klub w Rzeszowie! Powstanie w wieżowcu Olszynki Park

Źródło: pixabay (zdj. ilustracyjne)

Olszynki Park to prestiżowy kompleks łączący funkcje handlowe, biurowe i mieszkalne. Będzie to jeden z najwyższych budynków w Polsce, z 292 apartamentami i imponującą architekturą inspirowaną żeglarstwem. Klub Xtreme Fitness Gyms idealnie wpisze się w ofertę kompleksu, zapewniając mieszkańcom Rzeszowa dostęp do nowoczesnej przestrzeni treningowej.

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands. – Klub fitness to nie tylko miejsce do ćwiczeń, ale też ważny element infrastruktury społecznej, który podnosi atrakcyjność okolicy. Jesteśmy przekonani, że nasz klub stanie się ulubionym miejscem spotkań dla mieszkańców Rzeszowa.

Klub Xtreme Fitness Gyms w Olszynki Park będzie oferował szeroki wybór stref treningowych, m.in.: salę cardio, strefę wolnych ciężarów, strefę funkcjonalną oraz salę do ćwiczeń grupowych. Do dyspozycji klubowiczów będzie również nowoczesny sprzęt i profesjonalna kadra trenerska.

- Cieszymy się, że Xtreme Fitness Gyms dołącza do grona najemców Olszynki Park – mówi przedstawiciel AKP Development SA, inwestora kompleksu. – To dla nas kolejny krok w tworzeniu nowoczesnego i przyjaznego miejsca dla mieszkańców Rzeszowa.

Xtreme Fitness Gyms to największa franczyzowa sieć klubów fitness w Polsce. Sieć zrzesza 67 obiektów, a do 2027 roku planuje uruchomić ich 227. Xtreme Fitness Gyms oferuje swoim klubowiczom szeroki wybór zajęć fitness, siłowych i cardio, a także profesjonalną opiekę trenerską i nowoczesny sprzęt.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama