Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Sławomir Styka Zastępcą Dyrektora podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Z początkiem czerwca br. na stanowisko Zastępcy Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie powołano Sławomira Stykę, wieloletniego pracownika tej instytucji. Jego nominacja jest ukoronowaniem bogatej kariery oraz zaangażowania w rozwój sektora rolnego na Podkarpaciu.
Sławomir Styka Zastępcą Dyrektora podkarpackiego oddziału  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie

Źródło: mat. prasowe

Sławomir Styka jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie studiował na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Posiada dodatkowe wykształcenie podczas studiów doktoranckich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest specjalistą w zakresie organizacji i zarządzania w edukacji, informatyki w zarządzaniu oraz w poszczególnych programach wsparcia. Jego szeroka wiedza i doświadczenie, że jest cenionym ekspertem w swojej dziedzinie.

Sławomir Styka pracował już w ARiMR.  W latach od 2002 do 2012 roku pracował w kolbuszowskim biurze powiatowym na stanowisku głównego specjalisty, natomiast od 2012 do 2015 roku był zastępcą kierownika w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego w Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR w Rzeszowie. W 2024 roku objął stanowisko Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Kolbuszowej.

Poza pracą, Sławomir Styka jest aktywnym samorządowcem. W 2014 roku został wybrany do Rady gminy Świlcza, a od 2015 do 2023 roku w pełni zastępcy Wójta gminy Świlcza. W 2024 roku został mianowany p.o. Wójta Gminy Świlcza, gdzie nadzorował m.in. Referat Rozwoju Gospodarczego, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego oraz działania zapobiegające pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych i współpracą z organizacjami pozarządowymi.

W Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR, Sławomir Styka będzie nadzorował bezpośrednio Biuro Wsparcia Inwestycyjnego oraz Biuro Kontroli na Miejscu. Jego doświadczenie oraz działanie w rozwoju regionalnym zapewnia skuteczne zarządzanie i realizację zadań agencyjnych. Dyrektorem Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie jest Błażej Borowiec.

Nowa nominacja Sławomira Styki jest odbierana jako krok w stronę konsekwencji rozwoju Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz wsparcia dla społeczności rolniczej. Jego wiedza i doświadczenie będą nieocenione w realizacji skutków i działań, które mają na celu modernizację i restrukturyzację w regionie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama