Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

39-latka wjechała do rowu z 8-letnim synkiem na tylnym siedzeniu! Kierująca i jej pasażerka piły alkohol w trakcie jazdy!

Podziel się
Oceń

We wtorek (5.06.) wieczorem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego w miejscowości Jamnica. 39-letnia kierująca Toyotą Corollą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale jak się okazało, kobieta prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, a w dodatku na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni synek, którego wiozła do domu.
39-latka wjechała do rowu z 8-letnim synkiem na tylnym siedzeniu! Kierująca i jej pasażerka piły alkohol w trakcie jazdy!

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Na miejsce zdarzenia natychmiast po zgłoszeniu wysłano patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Już podczas rozmowy z kierującą policjanci wyczuli od niej alkohol, a jej bełkotliwa mowa i problemy z utrzymaniem równowagi dodatkowo wzbudziły ich podejrzenia.

Okazało się, że 39-latka nie jechała sama. W samochodzie znajdowała się 24-letnia pasażerka oraz 8-letni syn kobiety, który na szczęście spał na tylnym siedzeniu i nie odniósł obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało przerażający wynik 2,33 promila alkoholu w organizmie! Również 24-letnia pasażerka miała w organizmie ponad promil alkoholu.

Z ustaleń policji wynika, że kobieta piła alkohol w trakcie jazdy wspólnie z koleżanką. Spożywały wódkę i piwo.

39-latka została zatrzymana i przewieziona do komendy policji. Po wytrzeźwieniu usłyszała dwa zarzuty: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a samochód zabezpieczyli.

Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie 39-latka odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5 oraz wysoka grzywna.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama