Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Nam potrzeba ambasadorów - ludzi, którzy potrafią łączyć

Podziel się
Oceń

Marcin Piotrowski - socjolog, animator kultury, społecznik. Organizator i dyrektor festiwali, koordynator kampanii społecznych i współpracy międzynarodowej pomiędzy organizacjami z Polski, Ukrainy i Irlandii. Jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Filarami jego światopoglądu są zrównoważony rozwój, prawa obywatelskie oraz turystyka i kultura.
Nam potrzeba ambasadorów - ludzi, którzy potrafią łączyć
Zdaniem Marcina Piotrowskiego w Cieszanowie na odległości 100 m naliczył on 9 banerów Daniela Obajtka. Liderowi PiS w okręgu podkarpackim w wyborach do PE zarzuca, że ten zamiast otwartych spotkań z mieszkańcami, wiesza banery wyborcze, często nie pytając właścicieli nieruchomości o zgodę.

Źródło: Marcin Piotrowski/Facebook

Jak sam mówi, nie umie tańczyć, ani też nie umie śpiewać, ale wie, kto to potrafi i umie to zorganizować. Jego super mocą jest pamięć o tym co kto umie i łączenie tych umiejętności w coś wartościowego. 

Rodzina Piotrowskich, archiwum prywatne 

Marcin Piotrowski - socjolog, animator kultury, społecznik. Organizator i dyrektor festiwali, koordynator kampanii społecznych i współpracy międzynarodowej pomiędzy organizacjami z Polski, Ukrainy i Irlandii. 

Jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Filarami jego światopoglądu są zrównoważony rozwój, prawa obywatelskie oraz turystyka i kultura.

Nie możemy być zaściankiem Polski i Europy

Piotrowski stawia na otwartość i integrację. Województwo podkarpackie nie może być ogrodzone murem od reszty świata. 

- Tu mieszkają ludzie z pomysłami- mówi. Niestety, jak sam zauważa, na Podkarpaciu wciąż pokutują zaściankowe, hermetyczne poglądy, kastowa czasami wręcz mentalność i staroświecki sposób myślenia.

Piotrowski podkreśla, że zajął się polityką po to, żeby pokazać, że może być inaczej. Otwartość i współpraca to wartości, które chciałby szczególnie pielęgnować i wzmacniać. 


Napisz komentarz
Komentarze
Marcin Piotrowski 07.06.2024 22:16
Dziękuję za wsparcie i każdy głos. Głos który widzi Podkarpacie w Unii Europejskiej

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama