Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Eurowybory 2024

Podkarpacka policja szuka już Daniela Obajtka!
Podkarpacka policja szuka już Daniela Obajtka!

Nie będę małpą w cyrku Michała Szczerby – zapowiedział w poniedziałek (27.05.) Daniel Obajtek. Były prezes Orlenu, jedynka na liście PiS do europarlamentu na Podkarpaciu, dodał, że stawi się na komisję ds. afery wizowej, ale po wyborach. Tymczasem do gry wkracza podkarpacka policja.

Dzisiaj, 12:00
Eurowybory 2024. Gdzie jest Obajtek?! Poseł Dziedzic poszukuje kandydata PiS
Eurowybory 2024. Gdzie jest Obajtek?! Poseł Dziedzic poszukuje kandydata PiS

Rzeszowski poseł PSL-Trzeciej Drogi i szef podkarpackich struktur PSL Adam Dziedzic ogłosił akcję poszukiwawczą kandydata do Parlamentu Europejskiego z listy PiS Daniela Obajtka. Akcja pod tytułem "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" zatacza coraz szersze kręgi. Ludowcy założyli nawet grupę na portalu społecznościowym.

25.05.2024 17:07    7
Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"
Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"

Gdzie jest Daniel Obajtek, lider podkarpackiej listy PiS do Parlamentu Europejskiego? Politycy Trzeciej Drogi szukają byłego prezesa Orlenu.

23.05.2024 12:05    3    1
Czy zielony ład szkodzi? Co z suwerennością Polski w UE? Politycy KO o unijnych mitach
Czy zielony ład szkodzi? Co z suwerennością Polski w UE? Politycy KO o unijnych mitach

W środę (22.05.) odbyła się konferencja kandydatów do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Obywatelskiej, mająca na celu obalenie mitów dotyczących Unii Europejskiej oraz jej polityki. Głównym tematem spotkania był europejski "zielony ład".

22.05.2024 14:32
Europoseł Rzońca: „Unię Europejską niepokoi kierunek reform”
Europoseł Rzońca: „Unię Europejską niepokoi kierunek reform”

We wtorkowe popołudnie, 21 maja, pod rzeszowską Farą odbyła się konferencja prasowa posła do Parlamentu Europejskiego, Bogdana Rzońcy. Polityk z Podkarpacia walczy o reelekcję z numeru 2. na liście PiS, podkreślając w swej kampanii przede wszystkim swoją wizję Unii Europejskiej, a także kwestie gospodarcze oraz społeczne.

22.05.2024 12:17
W. Czarzasty i Wiktoria A. Barańska w Rzeszowie: Lewica idzie do Parlamentu Europejskiego po godną pracę i dostępne mieszkania!
W. Czarzasty i Wiktoria A. Barańska w Rzeszowie: Lewica idzie do Parlamentu Europejskiego po godną pracę i dostępne mieszkania!

100 mld euro na stworzenie Europejskiego Funduszu Mieszkaniowego (w tym 10 dla Polski) i Europejski Pakiet Pracowniczy oraz prawo do odłączenia – o tych postulatach opowiadali w poniedziałek na rzeszowskim rynku przedstawiciele Lewicy

15.05.2024 16:04
Koalicja Obywatelska z mocnymi nazwiskami do PE [ZDJĘCIA]
Koalicja Obywatelska z mocnymi nazwiskami do PE [ZDJĘCIA]

W pierwszy dzień maja Koalicja Obywatelska zaingerowała w Rzeszowie kampanię wyborczą do europarlamentu. Fundamentem podkarpackiej listy są trzy kobiety: Elżbieta Łukacijewska, Jolanta Kaźmierczak i Teresa Kubas-Hul.

01.05.2024 16:05
Eurowybory. 27-letnia Wiktoria Barańska liderką Lewicy do PE
Eurowybory. 27-letnia Wiktoria Barańska liderką Lewicy do PE

Podkarpacka Lewica złożyła kilka tysięcy podpisów pod listą kandydatów w wyborach do europarlamentu. Jedynką w naszym regionie będzie 27-letnia Wiktoria Barańska, najmłodsza "jedynka" na listach tej partii w całej Polsce.

30.04.2024 12:46
Elżbieta Burkiewicz liderką listy Trzeciej Drogi do PE
Elżbieta Burkiewicz liderką listy Trzeciej Drogi do PE

Posłanka Polski 2050 Szynona Hołowni Elżbieta Burkiewicz otworzy podkarpacką listę Trzeciej Drogi do europarlamentu. Kogo zobaczymy jeszcze na listach?

30.04.2024 09:30