Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z rzeszowskich dróg! Grozi im więzienie

Podziel się
Oceń

W miniony weekend rzeszowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
Nietrzeźwi kierowcy wyeliminowani z rzeszowskich dróg! Grozi im więzienie

Źródło: KMP Rzeszów

Pierwszy z nich został zatrzymany w piątek przed godziną 8 w Jasionce. 30-letni kierowca opla miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Zatrzymano go do kontroli rutynowej. Badanie stanu trzeźwości nie pozostawiło wątpliwości - mężczyzna był nietrzeźwy.

Dwóch kolejnych nietrzeźwych kierowców policjanci zatrzymali w sobotę. Pierwszy z nich to 44-latek kierujący quadem. Zatrzymano go w Trzebosi tuż przed godziną 16. Badanie wykazało u niego prawie promil alkoholu w organizmie.

Drugi z nich to 55-letni kierowca jeepa, zatrzymany w Głogowie Małopolskim. W jego organizmie stwierdzono ponad promil alkoholu.

Wszyscy zatrzymani stracili prawa jazdy. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Jazda pod wpływem alkoholu to nie tylko zagrożenie dla samego kierowcy, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama