Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Gdzie w Rzeszowie i okolicy oglądać mecze Polaków na Euro2024? Będą strefy kibica

Podziel się
Oceń

Telewizja Polska (TVP) odegra kluczową rolę podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2024, transmitując wszystkie 51 spotkań turnieju. TVP jest jedynym podmiotem w Polsce uprawnionym do udzielania licencji na publiczne pokazy wszystkich meczów, co jest istotnym aspektem dla licznych organizatorów stref kibica.
Gdzie w Rzeszowie i okolicy oglądać mecze Polaków na Euro2024? Będą strefy kibica
Sportowe emocje potrwają prawie miesiąc. Pierwszy mecz Polaków w niedzielę 16 czerwca o godzinie 15:00 w Hamburgu, gdzie zagrają przeciwko Holandii.

Źródło: PZPN/Łączy nas piłka/Facebook

Zainteresowanie organizacją publicznych pokazów jest ogromne, czego dowodem jest niemal 600 zgłoszeń, które napłynęły do TVP od organizatorów takich wydarzeń. Wśród zgłaszających się znajdują się zarówno organizatorzy komercyjnych stref kibica, jak puby, bary i restauracje, jak i instytucje kulturalne, organizacje sportowe oraz samorządy planujące niekomercyjne pokazy. Każdy z tych podmiotów musi uzyskać stosowną licencję od TVP, co jest warunkiem koniecznym do legalnego transmitowania meczów.

Przypomnijmy, że rzeszowska wielka strefa kibica funkcjonować będzie już w najbliższą niedzielę w Parku Sybiraków, w ramach Wschodu Kultury - Europejskiego Stadionu Kultury

Gdzie oglądać mecze Polaków?

Proces udzielania licencji potrwa do 14 czerwca, czyli dnia rozpoczęcia turnieju. Organizatorzy muszą dostarczyć niezbędne dokumenty i uzyskać zgodę nadawcy publicznego, co ma na celu zapewnienie legalności i właściwego przebiegu wszystkich publicznych transmisji. Ten wymóg jest niezbędny, aby zagwarantować, że wszystkie pokazy będą odbywać się zgodnie z prawem oraz w sposób zabezpieczający interesy nadawcy i organizatorów.

TVP zapowiada, że pokaże wszystkie 51 spotkań Euro 2024 na swoich kanałach – TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Oprócz tego, transmisje będą dostępne na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w Smart TV. Taki dostęp do transmisji zapewni widzom możliwość śledzenia emocjonujących wydarzeń zarówno w domach, jak i w strefach kibica.

Relacje na żywo będą prowadzone przez siedem duetów komentatorów i ekspertów, zapewniając profesjonalny komentarz i analizy. Wśród par komentatorskich znajdują się znane osobistości, takie jak Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski, Mateusz Borek i Robert Podoliński, oraz Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Każdy z tych duetów wniesie do transmisji swoje unikalne doświadczenie i wiedzę, co dodatkowo wzbogaci relacje z meczów.

Kiedy gra polska reprezentacja?

Turniej rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 21:00 na Allianz Arena w Monachium, gdzie zmierzą się Niemcy i Szkocja. Reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz 16 czerwca o 15:00 przeciwko Holandii w Hamburgu. Kolejne mecze grupowe Polaków to starcia z Austrią 21 czerwca o 18:00 w Berlinie oraz z Francją 25 czerwca o 18:00 w Dortmundzie. Wszystkie te spotkania będą transmitowane na żywo na kanałach TVP oraz na platformach cyfrowych nadawcy.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2024 bez wątpienia przyciągną uwagę milionów fanów piłki nożnej w Polsce. Dzięki Telewizji Polskiej będą oni mieli możliwość śledzenia wszystkich emocji na żywo, zarówno w domowym zaciszu, jak i w licznych strefach kibica w całym kraju. TVP, jako oficjalny nadawca turnieju, zapewni nie tylko pełną transmisję wszystkich spotkań, ale także liczne programy towarzyszące, analizy oraz relacje na żywo, tworząc niezapomniane doświadczenia dla wszystkich miłośników futbolu.

Do tej pory TVP udzieliła licencji na transmisję meczów w następujących miejscach na Podkarpaciu: 

NAZWA MIASTOADRESWOJEWÓDZTWO
Borwar JanczarPstrągowaPstrągowa 815podkarpackie
Browar i Kuchnia Stara UjeżdżalniaJarosławSikorskiego 2Apodkarpackie
Browar ManufakturaRzeszówSłowackiego 16podkarpackie
Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium HallRzeszówal. Kopisto 1podkarpackie
Dom Kultury "Sokół" w StrzyżowieStrzyżówMostowa 2podkarpackie
FABRYKA SMAKURzeszówAKADEMICKA 8podkarpackie
Festiwal Whisky i WinaRzeszówParking Podpromiepodkarpackie
Karczma BiałaRzeszówSikorskiego 182podkarpackie
Klub Pod PalmąRzeszówCicha 4apodkarpackie
Kompleks Rekreacyjno Sportowy „Pod Dębiną”BachórzBachórz 17Bpodkarpackie
Kozlovna RzeszówRzeszówRynek 9podkarpackie
Lokal STS Zakłady BukmacherskieRzeszówJana III Sobieskiego 2D/1podkarpackie
Lord Jack RzeszówRzeszówRynek, 3podkarpackie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ŁańcucieŁańcutul. Armii Krajowej 57podkarpackie
park miejski/budynek-siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pilźnie oraz Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół"Pilznoul. Legionów 31podkarpackie
Park SybirakówRzeszówBroniewskiegopodkarpackie
PARKING KRYTEJ PŁYWALNI "WODNIK"GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPARKOWA 15podkarpackie
Piwiarnia Warecka PrzemyślPrzemyślRynek 20podkarpackie
PODKRĘCONERzeszówPRZEMYSŁOWA 3podkarpackie
Pub Pizzeria AlcatrazKrosnoFeliksa Czajkowskiegopodkarpackie
NAZWA MIASTOADRESWOJEWÓDZTWO
Pub SodaRzeszówRynek 15podkarpackie
Restauracja FirlejkaRadomyśl WielkiKościuszki 13Bpodkarpackie
Ropczyckie Centrum Sportu i RekreacjiRopczyceMickiewicza 56podkarpackie
RYNEK W DĘBICYDębicaRynekpodkarpackie
Stadion Miejski w Tyczynie - MKS Strug TyczynTyczynCicha 5podkarpackie
STARY BROWAR RZESZOWSKIRZESZÓWRYNEK 23podkarpackie

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama