Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rower

Podziel się
Oceń

PGE Obrót ogłosiła loterię dla swoich klientów. Jej celem jest promocja elektronicznych rozwiązań dla klientów, m.in. eFaktury i elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Do wygrania jest samochód elektryczny, elektryczne rowery i hulajnogi. Akcja rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 21 lipca br.
PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rower

Źródło: mat. prasowe

W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny PGE Obrót, który w czasie jej trwania zarejestruje się na stronie www.zielonaloteriapge.pl oraz zrealizuje przynajmniej jeden z określonych w regulaminie warunków: założy konto w elektronicznym biurze obsługi klienta (eBOK) lub w aplikacji Moje PGE i powiąże profil z kontem rozliczeniowym, aktywuje zgodę na korespondencję elektroniczną, w tym PGE eFakturę lub skorzysta z jednej ze wskazanych w regulaminie loterii ofert. 

Za każdą z wymienionych czynności, jak również za aktywowanie zgód marketingowych, uczestnik loterii otrzyma określoną liczbę losów.

- Naszym celem jest to, aby jak najwięcej klientów PGE Obrót korzystało z elektronicznych rozwiązań, które oferujemy. To nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również ekologia.  Z tradycyjnej faktury na rzecz elektronicznej zrezygnowało już ponad 2 miliony klientów, co oznacza oszczędności w zużyciu papieru na poziomie ok. 5,5 mln kartek rocznie. Dużą popularnością cieszą się także PGE eBOK i aplikacja Moje PGE, z których korzysta ponad milion użytkowników – podkreśla Agnieszka Martyniuk p.o. Prezes Zarządu PGE Obrót.

W trakcie 6 tygodni trwania loterii odbędzie się 6 losowań i na koniec jedno losowanie nagrody głównej. Główną nagrodą jest samochód elektryczny marki Kia. Do wygrania są także elektryczne rowery i hulajnogi oraz karty płatnicze zasilone kwotą 3 tysięcy złotych.

Za organizację akcji odpowiada agencja Unique One z siedzibą w Warszawie. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Klient - nie loteria 11.06.2024 18:35
No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama