Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

V Krajowe Dni Pola w Boguchwale: EURES świętuje 30-lecie i 20-lecie Polski w UE!

Podziel się
Oceń

Już w najbliższy weekend, 15-16 czerwca, w Boguchwale (woj. podkarpackie) odbędą się V Krajowe Dni Pola 2024! To wyjątkowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami w rolnictwie, a także do skorzystania z oferty licznych wystawców i firm z branży.
V Krajowe Dni Pola w Boguchwale: EURES świętuje 30-lecie i 20-lecie Polski w UE!

Tegoroczne Dni Pola odbywają się pod hasłem "Nowoczesne rolnictwo". Ich głównym celem jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań w produkcji roślinnej, a także dorobku polskiej hodowli roślin i oferty firm zaopatrujących rolnictwo.

Dla zwiedzających przygotowano bogaty program, na który składają się m.in.:

  • Pokazy polowe: Zaprezentowane zostaną najnowsze odmiany roślin rolniczych, technologie uprawy i środki ochrony roślin.
  • Ekspozycje firm rolniczych: Na licznych stoiskach będzie można zapoznać się z ofertą maszyn rolniczych, urządzeń i innych produktów niezbędnych w nowoczesnym gospodarstwie.
  • Konferencje i seminaria: Eksperci z różnych dziedzin rolnictwa omówią aktualne problemy i wyzwania, a także przedstawią najnowsze rozwiązania i technologie.
  • Pokazy zwierząt hodowlanych: Będzie można zobaczyć zwierzęta z czołowych hodowli w regionie, a także wziąć udział w ocenie zwierząt.
  • Konkursy i pokazy: Dla zwiedzających przygotowano szereg konkursów i pokazów, m.in. II Mistrzostwa Polski Południowo-Wschodniej Drobiu Ozdobnego.

V Krajowe Dni Pola Boguchwała 2024 to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i zakupu najnowszych produktów rolniczych. To również doskonała platforma do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Dodatkowe informacje:

  • Termin: 15-16 czerwca 2024 r.
  • Miejsce: Boguchwała, ul. Suszyckich 9
  • Organizator: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
  • Strona internetowa: https://dnipola2024.pl/

Udział w V Krajowych Dniach Pola Boguchwała 2024 jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich rolników, producentów rolnych, firmy rolnicze oraz osoby zainteresowane tematyką rolnictwa.

Podczas wydarzenia, asystentka EURES z Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy OHP będzie promować usługi EURES - kluczowego narzędzia rekrutacji w Europie! 

EURES od 30 lat działa na rzecz zapewnienia godnej pracy w całej Europie. Świętuj z nami tę wyjątkową rocznicę i dowiedz się, jak EURES może wspierać Twoją karierę oraz rozwój biznesu!  Jednocześnie świętujemy 20-lecie Polski w Unii Europejskiej!

Odwiedź stanowisko EURES i dowiedz się więcej o możliwościach pracy i wsparcia.

Podczas wydarzenia również specjaliści ds. refundacji z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie udzielą informacji na temat refundacji wynagrodzeń pracowników młodocianych dla pracodawców oraz będą promować wachlarz usług OHP.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama