Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

OHP. Trwa rekrutacja do Ośrodka Szkolenia I Wychowania w Iwoniczu [FILM, ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko zdobyło dobry zawód oraz miało możliwość uzupełnienia wykształcenia, zapraszamy do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu, prowadzonego przez Ochotnicze Hufce Pracy.
OHP. Trwa rekrutacja do Ośrodka Szkolenia I Wychowania w Iwoniczu [FILM, ZDJĘCIA]

Autor: Mariusz Szymczakowski, kierownik warsztatów szkoleniowych w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu

Otrzyma tu wsparcie nie tylko w postaci opieki wychowawcy i pedagoga, ale również doradcy zawodowego i pośrednika pracy, którzy pomogą mu odnaleźć się na rynku pracy również po zakończeniu edukacji. Dodatkowo będzie mogło zdobyć dodatkowe kwalifikacje w bezpłatnych kursach zawodowych takich jak spawacz, kelner, barman, barista, czy profesjonalny sprzedawca.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu  jest  jednostką stacjonarną Ochotniczych Hufców Pracy, w której młodzież w wieku 15-18 lat zdobywa wykształcenia w zawodach kucharz, monter zabudowy i prac wykończeniowych w budownictwie oraz fryzjer. W trakcie nauki uczestnikom przysługuje wynagrodzenie w wysokości 4%-7% średniej krajowej. 

Ośrodek współpracuje z dwiema szkołami branżowymi – Zespołem Szkół w Iwoniczu oraz Zespołem Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju. 

Oprócz zajęć szkolnych młodzież ma możliwość uczestnictwa w innych aktywnych formach spędzania czasu wolnego od zajęć dydaktycznych – kołach zainteresowań, wycieczkach, zawodach sportowych, konkursach tematycznych, wymianach międzynarodowych czy przedsięwzięciach kulturalnych takich jak wyjście do kina, muzeum, teatru. Młodzi biorą  również udział w przedsięwzięciach charytatywnych na rzecz lokalnej społeczności. Dzięki temu uczą się wrażliwości społecznej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pobyt OSiW Iwonicz jest całkowicie bezpłatny – młodzież ma zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką.

Rekrutacja wciąż trwa. Osoby zainteresowane nauką w Ośrodku Szkolenia i Wychowania zapraszamy do kontaktu z Podkarpacką Wojewódzką Komenda OHP, al. Piłsudskiego 31 w Rzeszowie, tel. 17 852 3910 lub Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu, ul. Zadwór 5, 38-440 Iwonicz, tel. 13 42 502 60, e-mail: [email protected].

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama