Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Euro2024. W Rzeszowie strefy kibica i nadzieja na gole Polaków

Podziel się
Oceń

Już dziś rozpoczyna się 17. edycja mistrzostw Europy, które tym razem odbędą się w Niemczech. Euro 2024 to wydarzenie, na które czekają kibice piłki nożnej na całym świecie, a polscy fani mają szczególne powody do radości.
  • Źródło: Facebook, PZPN
Euro2024. W Rzeszowie strefy kibica i nadzieja na gole Polaków

Źródło: gov.pl

Reprezentacja Polski, choć zakwalifikowała się do turnieju nie bez trudności, będzie walczyć o tytuł najlepszej drużyny kontynentu. W fazie grupowej nasi piłkarze zmierzą się z Francją, Austrią oraz Holandią. Zapowiadają się niezwykle emocjonujące spotkania, które będą mogli oglądać kibice w Rzeszowie, zarówno w domowym zaciszu, jak i w specjalnych strefach kibica.

Strefy Kibica w Rzeszowie

Rzeszów przygotował kilka lokalizacji, gdzie mieszkańcy będą mogli wspólnie przeżywać sportowe emocje, oglądając transmisje z meczów Euro 2024.

Millenium Hall

Millenium Hall zaprasza na bezpłatne transmisje meczów Euro 2024 na wielkim ekranie na Skwerze Millenium Hall. Kibice będą mogli śledzić wszystkie mecze turnieju, począwszy od ceremonii otwarcia 14 czerwca o godz. 21.00. Szczególnie polecane są mecze Polaków:

  • 16 czerwca, godz. 15:00: Polska - Holandia
  • 21 czerwca, godz. 18:00: Polska - Austria
  • 25 czerwca, godz. 18:00: Polska - Francja
Rzeszowskie Bulwary

Pierwszy mecz Polaków z Holandią, który odbędzie się 16 czerwca, zostanie wyświetlony na telebimie przy scenie na rzeszowskich Bulwarach. Kibice będą mogli obejrzeć transmisję na żywo, początek o godz. 15:00.

Park Sybiraków

Mecz Polaków z Austrią, zaplanowany na 21 czerwca o godz. 18:00, będzie można oglądać w strefie kibica w Parku Sybiraków. Po zakończeniu meczu odbędzie się Koncert Główny Wschodu Kultury Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie.

Podkręcone Rzeszów

Podkręcone Rzeszów przy ul. Przemysłowej 3 oferuje specjalną strefę kibica, gdzie wszystkie mecze Euro 2024 będą wyświetlane na ogromnym, 158-calowym ekranie. Miejsce to zapewnia prawdziwą atmosferę stadionu, a na kibiców czekają promocyjne zestawy oraz konkursy z nagrodami.

Browar Manufaktura Rzeszów

Browar Manufaktura zaprasza na mecz otwarcia oraz wszystkie spotkania grupowe Polaków. Rezerwacja stolików jest możliwa telefonicznie pod numerem 17 777 14 20. Adres: Juliusza Słowackiego 16, Rzeszów.

Fabryka Smaku

Fabryka Smaku przy ul. Akademickiej 8 stanie się strefą kibica na czas trwania Euro 2024. Kibice będą mogli oglądać mecze na dwóch dużych ekranach i telewizorach. Lokal zapewnia pyszne jedzenie i schłodzone napoje. Wstęp wolny, rezerwacje stolików pod numerem telefonu: 668 477 500.

Soda Pub Rzeszów

Soda Pub przy ul. Rynek 15 również przygotował specjalne wydarzenia związane z Euro 2024. Warto śledzić profil lokalu na Facebooku, gdzie pojawiają się informacje o zaplanowanych transmisjach.

Kiedy grają Polacy?

Polska rozpocznie swoją rywalizację w Euro 2024 od meczu z Holandią 16 czerwca o godz. 15:00 w Hamburgu. Kolejne spotkania to starcie z Austrią 21 czerwca o godz. 18:00 w Berlinie oraz z Francją 25 czerwca o godz. 18:00 w Dortmundzie.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze daty fazy grupowej oraz dalsze etapy turnieju:

  • 14 czerwca: Ceremonia otwarcia i mecz Niemcy – Szkocja (21:00, Monachium)
  • 16 czerwca: Polska – Holandia (15:00, Hamburg)
  • 21 czerwca: Polska – Austria (18:00, Berlin)
  • 25 czerwca: Polska – Francja (18:00, Dortmund)

Warto zaplanować czas i miejsce, aby wspólnie z innymi kibicami przeżywać sportowe emocje na Euro 2024. Rzeszowskie strefy kibica zapewnią niezapomniane wrażenia i atmosferę prawdziwego stadionu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama