Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Młodzi artyści Rzeszowa nagrodzeni! [FOTORELACJA]

Podziel się
Oceń

Uroczysta gala wręczenia stypendiów odbyła się wczoraj w Rzeszowie. Nagrody trafiły do 57 młodych talentów, którzy poprzez swoją twórczość wzbogacają kulturę miasta i promują je na arenie regionalnej, krajowej, a nawet międzynarodowej.
Młodzi artyści Rzeszowa nagrodzeni! [FOTORELACJA]

Autor: Jerzy Żygadło/PUW Rzeszów

Wśród nagrodzonych znaleźli się młodzi artyści w różnych dziedzinach: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, literaci, plastycy i pasjonaci teatru. 

Prezydent Rzeszowa docenia młodych twórców

- W Rzeszowie kultura jest otwarta, wolna i różnorodna. Jest to zasługa wielu osób, ale przede wszystkim utalentowanych twórców, których doceniamy przyznając im stypendia  - powiedział Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa podczas gali. - Miejskie wsparcie otrzymały osoby w wieku do 26 lat, które uzyskały znaczące osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej - dodał. 

Prezydent podkreślił również, że kultura jest ważnym elementem rozwoju miasta. - Dzięki talentowi i zaangażowaniu młodych ludzi Rzeszów staje się coraz bardziej znany i ceniony na mapie kulturalnej Polski i Europy  - mówił. 

Gala wręczenia stypendiów była okazją do zaprezentowania dorobku młodych artystów. Występy laureatów zachwyciły publiczność i na nowo potwierdziły ogromny potencjał drzemiący w młodym pokoleniu rzeszowskich twórców.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z GALI:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama