Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Magda Gessler w Rzeszowie. W Millenium Hall będzie testować kebaby

Podziel się
Oceń

Już jutro, 15 czerwca, w Millenium Hall odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulinarne, które przyciągnie miłośników dobrego jedzenia i fanów jednej z najpopularniejszych postaci polskiej gastronomii – Magdy Gessler. Popularna restauratorka odwiedzi jeden z lokali gastronomicznych z kebabem, aby przetestować nowe menu.
Magda Gessler w Rzeszowie. W Millenium Hall będzie testować kebaby

Źródło: facebook.com/magdagessler.official

To niepowtarzalna okazja, aby osobiście poznać Magdę Gessler, ikonę polskiej kuchni, która od lat zaraża swoją pasją do gotowania miliony Polaków. W programie wydarzenia przewidziane są degustacje kebabów i innych nowości, które wkrótce zagoszczą w ofercie jednej z popularnej sieci kebabów. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować różnorodnych smaków i dowiedzieć się więcej o kulinarnych inspiracjach restauracji.

Jednak to nie koniec atrakcji! Podczas spotkania będzie można zakupić autobiografię Magdy Gessler, która opowiada o jej życiu, pasji do gotowania i kulinarnych podróżach. Dla fanów przewidziana jest również możliwość zdobycia autografu. Restauratorka z chęcią podpisze swoje książki i porozmawia z uczestnikami wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się na poziomie 0 w Millenium Hall, jednym z najnowocześniejszych centrów handlowych w regionie. Organizatorzy zapewniają, że atmosfera będzie niezwykle przyjazna, a każdy gość wyjdzie z uśmiechem na twarzy i pełnym brzuchem.


Napisz komentarz
Komentarze
buba 17.06.2024 12:57
ładnie spadła w dół z milionera do zera hihi

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama