Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Under the Ground Armwrestling Challenge 2 w Rzeszowie!

Podziel się
Oceń

Armwrestling to sport, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i zdobywa coraz większą popularność w Polsce oraz na całym świecie. W Polsce zyskał na znaczeniu dzięki wpływom ze wschodu, gdzie od wielu lat cieszy się dużym uznaniem. Nasz kraj może pochwalić się wieloma znakomitymi zawodnikami odnoszącymi sukcesy na arenie międzynarodowej. Jeden z nich walczy obecnie w absolutnym topie zawodników na całym świecie.
Under the Ground Armwrestling Challenge 2 w Rzeszowie!

Serdecznie zapraszamy są wszystkich, zarówno zawodników, jak i widownię, na drugą edycję amatorskich zawodów armwrestlingowych: Under the Ground Armwrestling Challenge 2. Wydarzenie odbędzie się 20 lipca tego roku w klubie Underground Pub w Rzeszowie. Organizatorem jest Wojciech Wyka, który współpracuje z największym klubem armwrestlingowym w Polsce – Niedźwiedzie Orawy.

Wojciech Wyka, organizator zawodów, postanowił sprowadzić ten dynamicznie rozwijający się sport do stolicy Podkarpacia. Dwa lata temu, zaczynając swoją przygodę z armwrestlingiem, zorganizował pierwsze amatorskie zawody, mimo że nie znał nikogo, kto mógłby go nauczyć technik. Te pierwsze zawody przyciągnęły uczestników z całej Polski i zza granicy, co pozwoliło mu poznać doświadczonych zawodników i rozpocząć swoją przygodę w tym sporcie.

Patronem zawodów jest Wietnamska Klinika Akupunktury, której Wojciech Wyka jest pacjentem. Klinika ta pomaga mu w zwalczaniu różnych bólów i kontuzji związanych ze sportem. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wagowych przewidziane są nagrody w postaci voucherów do tej kliniki.

Kulminacją zawodów będzie pojedynek na lewą rękę pomiędzy Wojciechem Wyką, a doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem Piotrem Czubatem. Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie, które z pewnością przyciągnie wielu fanów armwrestlingu.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! 

https://www.facebook.com/events/s/under-the-ground-armwrestling-/470395375471423/
Przyjdźcie 20 lipca do klubu Underground Pub w Rzeszowie, aby wspierać zawodników i cieszyć się emocjonującymi pojedynkami.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama