Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Burze, upały i znów burze. Pogoda daje popalić [PODCAST, ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Trwa dynamiczny okres w pogodzie. Tylko w ciągu ostatniej doby podkarpaccy strażacy interweniowali blisko 30 razy przy usuwaniu skutków lokalnych, silnych burz, które we wtorek (18.06.) przeszły przez część naszego regionu.
Burze, upały i znów burze. Pogoda daje popalić [PODCAST, ZDJĘCIA]

Źródło: OSP Majdan Królewski/Facebook

Jak przekazał brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, interwencje dotyczyły głównie usuwania połamanych drzew, gałęzi i konarów. 

Posłuchaj:


Burze przeszły głównie przez zachodnią część regionu. Straż pożarna przekazała, że w ośmiu przypadkach doszło do uszkodzenia dachów - te trzeba było zabezpieczyć. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wojewódzkie Centrum Kryzysowe ostrzega, że najbliższe dni będą burzowe. W środę wieczorem nad Podkarpacie nadciągnie front burzowy z zachodu. Niewykluczone są kolejne nawałnice, z intensywnymi opadami deszczu - niewykluczony grad - oraz porywistym wiatrem. 

Dodatkowo w środę na Podkarpaciu obowiązuje alert przed upałem. Temperatura w wielu miejscach przekroczy 30 stopni Celsjusza.  

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama