Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Głogów Młp. Pedofil zatrzymany! Przed zatrzymaniem ukrył się pod schodami

Podziel się
Oceń

Podkarpaccy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który od kilku tygodni ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna dopuścił się przestępstwa na małoletniej poniżej 15 roku życia i za jego zatrzymaniem Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał list gończy.
Głogów Młp. Pedofil zatrzymany! Przed zatrzymaniem ukrył się pod schodami

Źródło: KWP Rzeszów

Poszukiwania 37-latka rozpoczęły się w drugiej połowie maja br., kiedy prokuratura postawiła mężczyźnie poważne zarzuty z art. 200 Kodeksu Karnego, czyli seksualnego wykorzystania małoletniego, poniżej 15 roku życia. - Chodzi o dziewczynkę, mieszkankę powiatu rzeszowskiego - przekazała anszej redakcji kom. Katarzyna Kosturek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zaznaczając jednocześnie, że z uwagi na dobro poszkodowanej policja nie może udzielić więcej informacji. 

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili intensywne działania, aby ustalić jego miejsce pobytu. W efekcie dochodzenia ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów na terenie Głogowa Małopolskiego.

W miniony piątek (14.06.) policjanci pojechali pod wytypowany adres. - Drzwi do domu były zamknięte, a nikt nie odpowiadał na pukanie. Funkcjonariusze wiedzieli jednak, że poszukiwany mężczyzna przebywa w środku, dlatego podjęli decyzję o siłowym wejściu - wyjaśnia kom. Kosturek.

- 37-latek, chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w szczelinie pod schodami. Policjanci odnaleźli go i zatrzymali. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności - dodaje policjantka.

Pamiętajmy, że każdy przypadek krzywdzenia dzieci jest niedopuszczalny, a sprawcy takich czynów powinni ponieść surową karę.

W przypadku podejrzenia, że dziecko jest krzywdzone, należy natychmiast powiadomić policję lub inne instytucje pomocowe.

Telefon zaufania dla ofiar przemocy seksualnej: 116 006

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia": 800 120 002


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama