Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Zabójstwo na Podkarpaciu. 45-latek zginął od ciosów nożem

Podziel się
Oceń

Wczoraj wieczorem (19.06.) w jednym z budynków mieszkalnych w Pruchniku, doszło do tragicznego zdarzenia. 45-letni mężczyzna został raniony nożem, a następnie zmarł.
Zabójstwo na Podkarpaciu. 45-latek zginął od ciosów nożem

Na miejsce zdarzenia natychmiast po zgłoszeniu zostało skierowanych wiele służb, w tym policjanci z jarosławskiej komendy i komisariatu z Pruchnika, grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i wykonali dokumentację fotograficzną.

Z ustaleń śledczych wynika, że 45-letni mężczyzna został zaatakowany nożem w swoim mieszkaniu. Pomimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się go uratować. Śmierć mężczyzny nastąpiła na miejscu zdarzenia.

Policjanci szybko ustalili osoby, które mogły mieć związek z tym tragicznym zdarzeniem. 38-letnia kobieta i 19-letni mężczyzna, obaj mieszkańcy Pruchnika, zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 

Obecnie prowadzone jest śledztwo mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie, a także zatrzymane osoby. Biegły medycyny sądowej przeprowadzi sekcję zwłok 45-latka, aby ustalić dokładną przyczynę jego śmierci.

Na tym etapie śledztwa śledczy nie ujawniają szczegółów motywów i przebiegu zdarzenia. Według naszych nieoficjalnych ustaleń to partnerka zmarłego oraz ich syn. W domu rodziny miało dojść do kłótni, która przerodziła się w masakrę. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama