Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Miss Polski 2024. Już za dwa tygodnie finałowa gala! Zobacz zdjęcia finalistek [FOTO]

Podziel się
Oceń

Już za ponad dwa tygodnie, 5 lipca 2024 roku, w Nowym Sączu odbędzie się finałowa gala konkursu Miss Polski 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które będzie świętować 35-lecie istnienia konkursu. Tegorocznemu wydarzeniu przyświeca hasło "Historia i nowoczesność. Mądra kobiecość w parze z prezencją".
Miss Polski 2024. Już za dwa tygodnie finałowa gala! Zobacz zdjęcia finalistek [FOTO]
Na zdjęciu Monika Serwińska z Podkarpacia, jedna z finalistek Miss Polski 2024.

Źródło: mat. prasowe

O tytuł najpiękniejszej Polki powalczy 32 finalistki, które wyłoniono spośród kandydatek z każdego województwa. Podczas gali finałowej dziewczyny zaprezentują się w różnych odsłonach, m.in. w strojach kąpielowych od marki Relleciga.

Jeszcze przed zgrupowaniem kandydatki wzięły udział w sesji zdjęciowej w tych właśnie strojach:

W finale zobaczymy dwie mieszkanki Podkarpacia: Monikę Serwińską oraz Klaudię Mendykę. 

Miss Polski to nie tylko konkurs piękności. To również szansa dla młodych kobiet na zaprezentowanie swoich talentów, pasji i zaangażowania w działalność społeczną. Laureatka konkursu zdobędzie nie tylko koronę, ale również nagrody rzeczowe i możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej.

Finałowa gala Miss Polski 2024 zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji i piękna. To będzie prawdziwe święto kobiecości!

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama