Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Wakacje z książką i Garfieldem w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie!

Podziel się
Oceń

Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, rozpoczną się wakacje! Aby uczcić ten wyjątkowy czas, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat na wspólne przywitanie lata z Garfieldem, bajkowym bohaterem.
Wakacje z książką i Garfieldem w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie!

Źródło: www.cinemablend.com

Warsztaty literacko-plastyczne odbędą się w godz. 11:00-13:00 w budynku WiMBP przy ul. Sokoła 13. Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy pod numerem telefonu 17 866 94 57.

To tylko przedsmak tego, co biblioteka przygotowała na tegoroczne wakacje! W programie aż 88 spotkań, które odbędą się w różnych miejscach na terenie Rzeszowa. Będą to m.in.:

 • Biblioteka WiMBP
 • Fontanna Multimedialna
 • Rzeszowskie Bulwary
 • Park Sybiraków
 • Plac zabaw przy ul. Podchorążych 1
 • Boisko przy ul. Krzyżanowskiego 6

Uczestnicy wakacyjnych spotkań będą mogli wziąć udział w:

 • Zajęciach literacko-plastycznych
 • Warsztatach manualnych i rękodzielniczych
 • Spotkaniach z ciekawymi osobami, m.in. pszczelarzem, instruktorami tańca i przedstawicielem schroniska dla zwierząt
 • Zajęciach jogi z dyplomowaną nauczycielką
 • Warsztatach gry na bębnach z profesjonalistami ze szkoły Studio Bębnów Afrykańskich

Szczególną uwagę zwracamy na spotkania literackie, które pozwolą dzieciom odkrywać świat książek w zabawny i kreatywny sposób. W tym roku zajęcia będą oparte m.in. na książkach z serii o "Żubrze Pompiku", "Jak zostać piratem? Wyprawa na Karaiby" i "Ocean to pikuś".

Szczegółowy program wszystkich wakacyjnych wydarzeń, dostępny jest na stronie internetowej biblioteki: www.wimbp.rzeszow.pl

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, z wyjątkiem wybranych zajęć, na które obowiązują zapisy. Grupy zorganizowane (przedszkola, półkolonie) proszone są o wcześniejszy kontakt z daną agendą biblioteki.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama