Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Ciało mężczyzny w rowie. Policja: uczestniczył w wypadku, zginął z początkiem czerwca

Podziel się
Oceń

Wczoraj po godzinie 15:00 dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny leżących w przydrożnym rowie na ulicy Radawskiej, na wysokości posesji nr 125 w Wiązownicy. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze.
Ciało mężczyzny w rowie. Policja: uczestniczył w wypadku, zginął z początkiem czerwca

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej zginął w wyniku wypadku drogowego, który miał miejsce na początku czerwca br. Ze względu na stan zwłok, funkcjonariusze nie byli w stanie od razu ustalić jego tożsamości. Mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe z trzema białymi paskami z boku nogawki oraz czarne buty sportowe marki Adidas.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Śledczy apelują do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub posiadają nagrania z wideorejestratorów z tamtego okresu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod numerem telefonu 47 8241310 lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy pod numerem 47 8241570. Każda informacja może okazać się kluczowa dla ustalenia tożsamości ofiary i przebiegu tragicznego zdarzenia.

Policja przypomina:

  • W przypadku zdarzenia drogowego, nawet niegroźnego, należy niezwłocznie powiadomić policję.
  • Jeśli jesteś świadkiem wypadku lub innego przestępstwa, nie wahaj się zgłosić tego na policję.
  • Posiadając nagranie z wideorejestratora, które może mieć związek ze zdarzeniem drogowym, przekaż je policji.

Pamiętajmy, że każda informacja może pomóc w ustaleniu sprawców przestępstw i uratować ludzkie życie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama