Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Dni Osiedla Budziwój przyciągnęły tłumy mieszkańców [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W minioną niedzielę, 23 czerwca, plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country w Budziwoju rozbrzmiał gwarem i śmiechem podczas dorocznych Dni Osiedla. Mieszkańcy, mali i duzi, tłumnie zgromadzili się, aby wspólnie świętować i czerpać radość z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Dni Osiedla Budziwój przyciągnęły tłumy mieszkańców [ZDJĘCIA]

Źródło: RDK

Słoneczna pogoda sprzyjała integracji i dobrej zabawie. Już od samego rana plac tętnił życiem. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały chwili, kiedy będą mogły wskoczyć na kolorowe dmuchawce, poszaleć na torze przeszkód lub pomalować buzie w fantazyjne wzory. Starszych mieszkańców kusił symulator dachowania, oferujący dawkę adrenaliny i uświadamiający wagę bezpiecznej jazdy.

Dla miłośników motoryzacji przygotowano przejazd specjalnym autobusem po osiedlu Budziwój, podczas którego można było podziwiać okolicę z nowej perspektywy. Strażacy zaprezentowali swoje wozy bojowe, wzbudzając zachwyt szczególnie u najmłodszych uczestników imprezy.

ZOBACZ FOTORELACJĘ:

Na scenie przez cały dzień odbywały się występy wokalne i taneczne. Prezentowały się zarówno utalentowane dzieci i młodzież, jak i zespoły działające na terenie osiedla. Występy te dostarczyły wszystkim wiele radości i wzruszeń, a gromkie brawa nagradzały każdy kolejny popis.

Ważnym punktem programu było uroczyste wręczenie nagród z okazji 40-lecia Klubu Sportowego Grunwald Budziwój. Wyróżnienia otrzymali zawodnicy, trenerzy i działacze, którzy przez lata tworzyli historię klubu i przyczynili się do jego sukcesów. Jubileusz KS Grunwald Budziwój stał się okazją do wspomnień, podsumowań i spojrzenia w przyszłość.

Dni Osiedla Budziwój to nie tylko czas zabawy i rozrywki, ale również integracji społecznej i budowania wspólnoty. Mieszkańcy mogli się poznać bliżej, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i wspólnie świętować wyjątkowe wydarzenie. Impreza stała się doskonałą okazją do zaprezentowania talentów, lokalnych inicjatyw i osiągnięć sportowych.

Na twarzach uczestników widać było radość i satysfakcję. Liczne uśmiechy i pozytywne komentarze świadczyły o tym, że Dni Osiedla Budziwój były prawdziwym sukcesem. To wyjątkowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych imprez i z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama