Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Oszustwo metodą "na wypadek". Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy!

Podziel się
Oceń

47 tysięcy złotych straciła mieszkanka Przemyśla, która padła ofiarą oszustwa metodą "na wypadek". Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu publikują zdjęcie z kamery monitoringu, na którym zarejestrowano wizerunek mężczyzny podejrzanego o popełnienie przestępstwa. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawcy, proszone są o kontakt z policją.
Oszustwo metodą "na wypadek". Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy!
Znasz tego mężczyznę? Natychmiast zawiadom policję!

Źródło: KMP Przemyśl

Do zdarzenia doszło 4 czerwca 2024 roku. Pokrzywdzoną skontaktowała się telefonicznie osoba podająca się za członka rodziny. Oszust poinformował, że spowodował wypadek i w celu uniknięcia aresztu konieczne jest wpłacenie kaucji. Zdesperowana kobieta przekazała oszustowi 47 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego przemyskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu prowadzą dochodzenie w tej sprawie. W trakcie śledztwa przeanalizowano nagrania z monitoringu i ustalono rysopis mężczyzny, który odebrał pieniądze od pokrzywdzonej.

Poszukiwany mężczyzna:

  • Wiek około 20-25 lat
  • Wzrost około 178 cm
  • Szczupła budowa ciała
  • Włosy ciemne, krótkie
  • W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną koszulkę z krótkim rękawem, białe krótkie spodnie i białe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w jego identyfikacji proszone są o kontakt:

  • pod numerem telefonu 47 823 33 25 lub 47 823 33 10
  • z najbliższą jednostką policji

Pamiętajmy! Policja nigdy nie prosi o przekazywanie pieniędzy! W przypadku odebrania podejrzanego telefonu należy natychmiast przerwać połączenie i skontaktować się z numerem alarmowym 112. O zdarzeniu należy również poinformować swoich bliskich.

Udostępnijmy ten artykuł, aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć wizerunek oszusta i pomóc w jego zatrzymaniu!

Razem możemy chronić się przed przestępcami!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama