Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny pożar domu na Podkarpaciu. Nie żyje młody mężczyzna

Podziel się
Oceń

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do tragicznego pożaru w jednym z domów w miejscowości Turbia. W zdarzeniu śmierć poniósł 20-letni mężczyzna, a 54-latek z poparzeniami trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego dramatycznego wydarzenia.
Tragiczny pożar domu na Podkarpaciu. Nie żyje młody mężczyzna

Źródło: archiwum

Dyżurny stalowowolskiej komendy powiadomiony został o pożarze domu w Turbii około godziny 3 nad ranem. Na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną oraz policję. Strażacy ugasili pożar, a podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń na poddaszu odnaleźli zwłoki 20-letniego mężczyzny.

Ustalono, że w chwili wybuchu pożaru w domu przebywało łącznie pięć osób. 54-letni mężczyzna z poparzeniami został przewieziony do szpitala. Pozostałe trzy osoby nie odniosły obrażeń zagrażających życiu.

Policja i prokuratura na miejscu

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci. W akcji uczestniczył również biegły z zakresu pożarnictwa. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru są na razie nieznane. Policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Tragiczny pożar w Turbii to dramatyczne wydarzenie, które poruszyło lokalną społeczność. Śmierć młodego człowieka to ogromna strata dla jego rodziny i bliskich. Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn pożaru i wykluczenie udziału osób trzecich.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama