Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

JelczTour - poznaj Rzeszów z czerwonego zabytku!

Podziel się
Oceń

Lubisz nietypowe atrakcje turystyczne i chcesz odkryć Rzeszów z nieco innej perspektywy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Już od lipca ruszają #JelczTour - objazdy miejskie zabytkowym Jelczem Berliet z 1982 roku!
JelczTour - poznaj Rzeszów z czerwonego zabytku!

Źródło: mat. prasowe

Czerwony Jelcz Berliet, rocznik '82, wyruszy na trasy pod nazwą #JelczTour. Kursy odbywać się będą w weekendy o ściśle określonych godzinach: 12:00, 13:30 i 15:30. Trasa o długości około 12 km obejmować będzie najważniejsze zabytki Rzeszowa, ciekawe miejsca i historie związane z miastem.

WIĘCEJ ATRAKCJI NA PIERWSZY WEEKEND LIPCA:

Podczas godzinnej przejażdżki uczestnicy #JelczTouru poznają najciekawsze zakamarki Rzeszowa, odkryją historie związane z miastem i jego znanymi mieszkańcami. Przewodnik poprowadzi wycieczkę w taki sposób, aby każdy mógł poczuć wyjątkową atmosferę Rzeszowa i poznać jego bogatą historię.

Bilet jak na autobus - prosta przyjemność

Aby skorzystać z #JelczTouru, wystarczy kupić zwykły bilet autobusowy obowiązujący w Rzeszowie. Start i meta wycieczki to przystanek autobusowy na ulicy Kilara, vis a vis Filharmonii Podkarpackiej.

#JelczTour to nie tylko sposób na zwiedzanie Rzeszowa, ale też niezapomniane przeżycie i podróż w czasie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i odkrycia Rzeszowa z perspektywy zabytkowego Jelcza Berlieta!

Informacje:

  • #JelczTour odbywać się będzie w weekendy lipca, sierpnia i września (włącznie z 1 września).
  • Kursy o godzinach: 12:00, 13:30 i 15:30.
  • Trasa o długości około 12 km.
  • Czas trwania przejazdu: 1 godzina.
  • Start i meta: przystanek autobusowy na ulicy Kilara, vis a vis Filharmonii Podkarpackiej.
  • Bilet: zwykły bilet autobusowy obowiązujący w Rzeszowie.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama