Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszów świętuje 670-lecie! Koncert Olgi Boczar w Parku Szafera

Podziel się
Oceń

Już w tę niedzielę, 7 lipca, Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert w ramach obchodów 670-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Gwiazdą wieczoru będzie Olga Boczar, uznana artystka jazzowa, która oczaruje publiczność swoim talentem i najnowszym albumem "Oddycham".
Rzeszów świętuje 670-lecie! Koncert Olgi Boczar w Parku Szafera

Autor: Ann Czerny (udostępnione przez RDK)

Koncert odbędzie się w malowniczej scenerii Parku im. Władysława Szafera na osiedlu Słocina (ul. Powstańców Śląskich) o godzinie 19:00. To idealna okazja, aby spędzić wieczór w gronie rodziny i przyjaciół, chłonąc piękno muzyki i natury.

Olga Boczar - artystka z pasją

Olga Boczar to nie tylko utalentowana wokalistka jazzowa, ale również kompozytorka, autorka tekstów i doktor sztuki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Na co dzień dzieli się swoją wiedzą i pasją ze studentami, prowadząc klasę śpiewu jazzowego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Podczas rzeszowskiego koncertu zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu "Oddycham", będącego hołdem dla Juliana Tuwima. Płyta zawiera 8 utworów inspirowanych muzyką żydowską, a każdy z nich to wyjątkowa podróż w świat emocji i piękna.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa do wspólnego świętowania 670-lecia miasta. Udział w koncercie jest bezpłatny, a koce i leżaki mile widziane!

B-Day Rzeszów

Tegoroczne koncerty kameralne z cyklu B-Day Rzeszów stanowią wkład Rzeszowskiego Domu Kultury w całoroczne obchody 670-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Kameralne koncerty zagościły w malowniczym Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie po raz pierwszy w 2022 roku. Od tej pory stały się one wakacyjną atrakcją kulturalną osiedla Słocina, przyciągając coraz szersze grono odbiorców spragnionych nowych i oryginalnych wrażeń estetycznych, jakich dostarczają występy znakomitych artystów w scenerii urokliwego stawu. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama