Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszów znów stolicą piwa! Rzeszowski Festiwal Piwa w najbliższy weekend

Podziel się
Oceń

Od piątku do niedzieli na rzeszowskim Rynku już po raz ósmy staną liczne stoiska z przeróżnymi piwami. Wszystko to w ramach Rzeszowskiego Festiwalu Piwa.
Rzeszów znów stolicą piwa! Rzeszowski Festiwal Piwa w najbliższy weekend

Źródło: mat. prasowe

Festiwal to doskonała okazja, aby spróbować piwa od najlepszych regionalnych browarów rzemieślniczych. W tym roku na Rynku w Rzeszowie zaprezentuje się około 17 wystawców, wśród których znajdą się m.in.: Browar Hopkultura, Browar Stodoła, Browar Żuławski, Browar Pogórza, Browar Challenger, Browar Brokreacja, Browar Tarnobrzeg, Browar Magic Road, Browar Pinta, Browar Łańcut, Browar Dziki Wschód, Browar Dukla, Browar Zakarczmie, Browar Moon Lark Browar UwaRzone oraz Browar Grodzki Przemyśl.

Rzeszowski Festiwal Piwa obiecuje niezapomniane chwile smaków, muzyki i radości dla wszystkich uczestników! To jedyne takie wydarzenie na terenie województwa podkarpackiego, które w jednym miejscu gromadzi pasjonatów browarów rzemieślniczych, a także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym kraftowym trunkiem.

Oprócz degustacji wyśmienitych piw, na festiwalu będzie można również posłuchać muzyki na żywo. Na scenie wystąpią znane lokalne zespoły, które zapewnią świetną zabawę do późnych godzin wieczornych.

Festiwal rozpocznie się w piątek 5 lipca o godzinie 16:00. W sobotę i niedzielę bramy imprezy otworzą się już o godzinie 14:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Napisz komentarz
Komentarze
Olga 04.07.2024 13:07
Zapewne "banderowskiej swołoczy" będzie więcej niż rodowitych rzeszowian.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama