Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Makabryczne odkrycie w Dukli. Zwłoki mężczyzny i nieprzytomna kobieta w mieszkaniu

Podziel się
Oceń

Wczoraj (4.07.) późnym wieczorem służby ratunkowe w Dukli dokonały makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań przy ulicy Trakt Węgierski znaleziono zwłoki mężczyzny oraz nieprzytomną kobietę.
Makabryczne odkrycie w Dukli. Zwłoki mężczyzny i nieprzytomna kobieta w mieszkaniu

Do zdarzenia doszło około godziny 23. Rodzina 30-letniej kobiety zaniepokoiła się, gdy nie mogła skontaktować się z nią telefonicznie ani dostać się do jej mieszkania. Kobieta nie pojawiła się również w pracy, co dodatkowo wzbudziło niepokój. Zdesperowani bliscy wezwali służby ratunkowe.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dukli oraz Państwowej Straży Pożarnej z Krosna siłowo dostali się do mieszkania przez balkon. 

- Ratownicy, po wejściu do wnętrza wskazanego mieszkania, ujawnili 30-latkę w utrudnionym kontakcie słowno - logicznym, a w kolejnym z pomieszczeń mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia - relacjonuje dla portalu Krosno112.pl podkom. Paweł Buczyński - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Szczegóły makabrycznego odkrycia przekazują śledczy. - W jednym z pomieszczeń ujawniono powieszone za szyję zwłoki mężczyzny, zaś w innym pomieszczeniu leżącą w łóżku kobietę – córkę zgłaszającej. Kobieta nie wymagała hospitalizacji - mówi redakcji Halo Rzeszów prokurator Marta Kolendowska-Matejczuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krośnie. 

- Przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok, a decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do badań sekcyjnych. W chwili obecnej czynności realizowane są pod kątem namowy, bądź pomocy do samobójstwa – tj. o czyn z art. 151 k.k. - dodaje prokurator. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama