Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Nowa Alfa Romeo w salonie Auto Res

Podziel się
Oceń

W dniach 4-5 lipca w salonie Auto Res w Rzeszowie trwają dni otwarte. Odwiedzający mogą m.in. zapoznać się z ofertą nowych modeli włoskiego producenta.
Nowa Alfa Romeo w salonie Auto Res

Autor: Jakub Kopyto

Dziś w salonie Auto Res (Warszawska 135) mieliśmy okazję zobaczyć nową Alfę Romeo, którą na ulicach zobaczymy dopiero na początku przyszłego roku! 

Auto Res alfa romeo

Ten mocno rzucający się w oczy crossover wywołał niemałe zamieszanie jeszcze przed oficjalną premierą. Pierwotna nazwa tego modelu miała brzmieć Alfa Romeo "Milano" 

Auto Res alfa romeo

Jednakże ze względów prawnych we włoskich ustawach nazwa musiała zostać zmieniona i tutaj projektanci wymyślili nową zmieniając ją na Alfa Romeo "Junior". Nowa nazwa nie odjęła charakterystycznego włoskiego wigoru i stylowej ekstrawagancji w dobrym stylu. Pikanterii auto dodaje fakt, że spotkać je będziemy mogli w dwóch wersjach: hybrydowej (ibrida) oraz elektrycznej (elettrica), którą mieliśmy okazję dziś się dobrze przyjrzeć.

Auto Res alfa romeo

Piękny i lśniący lakier na pewno przekona nie jedną osobę, a fanów tej marki upewni, że wybrali oni słuszne podejście. Producenta pochwalić należy również za jakość wykonania, w co wielu wątpi myśląc o włoskim aucie. W środku jest przyjemnie, a wszelkie dobrze spasowane. Ekran 10,5 cali oraz przyciski są lekko skierowane w stronę kierowcy, co w czasie jazdy będzie bezpieczniejszym rozwiązaniem. 

Auto Res alfa romeo

Każdy, kto jest zainteresowany tym modelem, może się umówić na spotkanie w salonie Auto Res, ul. Warszawska 135 w Rzeszowie. Informacje jak dojechać znajdziesz tutaj:  https://www.auto-res.pl/kontakt

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama