Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

W poniedziałek, 8 lipca, rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody. To najważniejsza tegoroczna impreza sportowa w Rzeszowie. Odbywa się na pływalni przy ulicy Matuszczaka.
Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody w Rzeszowie

Autor: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

Mistrzostwa potrwają do 14 lipca. O najwyższe lokaty walczą młodzi skoczkowie z 25 krajów europejskich, m.in. Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Danii, Norwegii, Gruzji czy Litwy.

Startuje 141 zawodników. Chłopcy i dziewczęta w wieku powyżej 14. lat, a poniżej 18. lat rywalizują w skokach indywidualnych z trampoliny 1 m i 3 m, skokach indywidualnych z wieży 5 m i 10 m, skokach synchronicznych z trampoliny 3 m, skokach synchronicznych z wieży. Przed zespołami mieszanymi są następujące konkurencje: skoki synchroniczne z trampoliny 3 m, skoki synchroniczne z wieży i konkurs drużynowy.

Wszystkie eliminacje danej konkurencji odbywają się w dniach 8 - 14 lipca o godzinie 10. Finały konkurencji odbywają się w tych samych dniach w godzinach 16, 17, 18.30 a po nich następują ceremonie rozdania medali.

Zachęcamy wszystkich do kibicowania - na trybuny wstęp bezpłatny! Wydarzenie można śledzić także w Internecie. Link do transmisji video na żywo znajduje się pod adresem: https://tiny.pl/dl1gj

Więcej informacji na stronie https://rzeszowdiving2024.com/ 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama