Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Nowy harmonogram pokazów fontanny multimedialnej

Podziel się
Oceń

Premiera przygotowanego z okazji 670-lecia Rzeszowa specjalnego pokazu fontanny multimedialnej już za nami. Kto go jeszcze nie widział, będzie miał okazję nadrobić zaległości. Przygotowano jeszcze 2 terminy – w sobotę, 20 lipca, o godz. 21.30 i w sobotę, 10 sierpnia, o godz. 21.
Nowy harmonogram pokazów fontanny multimedialnej
Specjalne pokazy fontanny multimedialnej cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Autor: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

Spektakl fontanny trwa 30 minut. Składa się z dwóch 15-minutowych części „Rzeszowskich opowieści” i „Potęgi Matki Natury”. Pierwsza część w wyjątkowy sposób pokazuje miasto, jego historię oraz osoby z nim związane. Motywem drugiej części pokazu jest przyroda. 

Nowy harmonogram pokazów fontanny multimedialnej

20.07 „Rzeszowskie opowieści”, „Potęga Matki Natury” godz. 21.30

10.08 „Rzeszowskie opowieści”, „Potęga Matki Natury” godz. 21.00

24.08 „Folk dookoła świata”, Walka Tytanów – pokaz z udziałem aktorów godz. 21.00

14.09 „Folk dookoła świata”, Walka Tytanów – pokaz z udziałem aktorów godz. 20.30

Ponadto fontanna będzie prezentowała pokazy codzienne:

  • pokaz dla dzieci - godz. 12 (kompilacja utworów z bajek)
  • pokaz dzienny - godz. 17
  • pokaz wieczorny - godz. 21 (do 15 września)
  • pokaz wieczorny - godz. 20 (od 16 września do 13 października)

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama