Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

[POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu

Podziel się
Oceń

24-latek z powiatu rzeszowskiego został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Mężczyzna miał przy sobie, w samochodzie i w domu łącznie ponad 97 gramów marihuany i mefedronu. W zeszły piątek sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
[POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu

Źródło: KMP Rzeszów

Do zdarzenia doszło w czwartek (4.07.) po godzinie 19 w Malawie. Patrol policji kontrolował prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Ich uwagę zwróciło mitsubishi jadące z prędkością 80 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Dodatkowo ani kierujący, ani jego pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

- Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Z uwagi na padający deszcz, poprosili kierującego o wejście do radiowozu. 24-latek wysiadł z auta, a następnie zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Podczas ucieczki mężczyzna wyrzucił coś na pole. Po krótkim pościgu został zatrzymany - relacjonuje podkom. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 

POSŁUCHAJ:

Okazało się, że wyrzuconym przedmiotem był woreczek z zapięciem strunowym, w którym znajdowała się marihuana. W samochodzie 24-latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki. Mężczyzna wraz z trzema pasażerami został zatrzymany i przewieziony do aresztu.

Podejrzewając, że 24-latek może mieć w domu więcej nielegalnych substancji, policjanci przeszukali jego mieszkanie. Tam ujawnili kolejne narkotyki - marihuanę i mefedron. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 32 gramy marihuany i prawie 65 gramów mefedronu.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy. Przesłuchali zatrzymanych. 24-latek przyznał się do posiadania narkotyków.

W piątek mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator postawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jeszcze tego samego dnia sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 24-latka na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za wykroczenia drogowe, tj. przekroczenie dopuszczalnej prędkości, niestosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i niestosowanie się do poleceń funkcjonariusza.


Napisz komentarz
Komentarze
Palacz 10.07.2024 10:33
Legalizacja Marychy ! Żaden narkotyk, mydlenie ludziom oczu !!! Cywilizowany świat już dawno zalegalizował Marysię i jest git !!! A Milicja niech zajmie się wyłapywaniem "poborowych z Ukrainy" i wysyłaniem na ICH Wojnę !!!

Czytelniczka 11.07.2024 00:09
Żaden narkotyk? Co za brednie! Namawiasz ludzi do narkotyzowania się? I jeszcze to nazywasz cywilizacją i git-em... Musisz mieć chyba przepalony mózg.

Palacz 11.07.2024 08:37
Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !

Szatan 11.07.2024 08:45
@Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama