Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Fast VAG Mielec Speedway 2024. Pasja, adrenalina i ryk silników! [FOTORELACJA, WIDEO]

Podziel się
Oceń

W niedzielę, 21 lipca, mieleckie lotnisko stało się centrum motoryzacyjnych emocji, przyciągając tłumy entuzjastów szybkich samochodów i rywalizacji na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą wydarzenia organizowanego przez FAST VAG, które skoncentrowało się na wyścigach na odległość 1/4 mili.
Fast VAG Mielec Speedway 2024. Pasja, adrenalina i ryk silników! [FOTORELACJA, WIDEO]
Więcej zdjęć w naszej galerii. Link w treści artykułu.

Autor: Kacper Kowalski/Halo Rzeszów

Ten krótki, ale niezwykle intensywny dystans pozwala zawodnikom i ich maszynom na pokazanie pełni swoich możliwości, zarówno w zakresie przyspieszenia, jak i techniki jazdy.

Już od wczesnych godzin porannych, uczestnicy i widzowie zjeżdżali się na lotnisko, by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ryk silników, zapach palonej gumy i widok przygotowujących się do startu samochodów, tworzyły niepowtarzalną atmosferę, która wciągała każdego obecnego. Zarówno amatorzy, jak i profesjonalni kierowcy mieli okazję zmierzyć się ze sobą, co tylko dodawało smaku całej imprezie.

FOTORELACJA:

W miarę jak słońce wznosiło się nad horyzontem, adrenalina na torze rosła. Kolejne pary samochodów ustawiające się na linii startu przyciągały wzrok widzów, którzy z zapartym tchem śledzili każdy wyścig. Od potężnych muscle carów, przez zwinne hatchbacki, aż po starannie zmodyfikowane auta sportowe - różnorodność maszyn była imponująca.

Dla wielu uczestników, to wydarzenie było nie tylko okazją do rywalizacji, ale także możliwością sprawdzenia swoich umiejętności i podzielenia się pasją z innymi. Wyścigi na 1/4 mili to także test dla mechaników i tunnerów, którzy przez wiele godzin pracowali nad optymalizacją osiągów swoich samochodów.

Nie brakowało również momentów tryumfu i radości. Wśród uczestników można było znaleźć zarówno doświadczonych kierowców, którzy z sukcesami startują w wielu zawodach, jak i nowicjuszy, dla których był to pierwszy poważny test ich umiejętności. Każdy wyścig przynosił nowe emocje i zaskoczenia, a widzowie mogli podziwiać spektakularne starty i niesamowite osiągi.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama