Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Rzeszowski Dom Kultury rozpoczyna rekrutację na zajęcia sezonu kulturalnego 2024/2025

Podziel się
Oceń

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na rekrutację prowadzoną w ramach nowego sezonu kulturalnego. Oferta instytucji obejmuje ponad 40 rodzajów zajęć dla wszystkich grup wiekowych, które prowadzone są w 20 filiach zlokalizowanych na terenie całego Rzeszowa. Dwuetapowa rekrutacja odbędzie się w dniach 2 – 16 września 2024 roku.
Rzeszowski Dom Kultury rozpoczyna rekrutację  na zajęcia sezonu kulturalnego 2024/2025

Autor: Joanna Ciupak/RDK

Rzeszowski Dom Kultury posiada w ofercie bogatą propozycję zajęć o charakterze artystycznym, edukacyjnym i ruchowym, które adresowane są do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W ramach sezonu kulturalnego 2024/2025 mieszkańcy mogą dokonać zapisu  na ponad 40 rodzajów zajęć, w tym 6 tegorocznych nowości, jakimi są kurs rysunku, taniec klasyczny i taniec neoklasyczny, taniec brzucha, nauka gry na harmonijce ustnej, konwersacje w języku angielskim oraz pracownia majsterkowicza. Oferta różni się w zależności od wybranej filii. 

Pierwszeństwo zapisu mają osoby uczęszczające na zajęcia w II semestrze sezonu kulturalnego 2023/2024, a następnie osoby zamieszkałe w Rzeszowie. Rekrutacja online dla osób kontynuujących odbędzie się w dniach 2 – 5 września 2024 roku, natomiast rekrutacja uzupełniająca zostanie przeprowadzona w dniach 10 – 16 września 2024 roku podczas cyklu Dni Otwartych w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury. Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona i zależy od liczby miejsc w poszczególnych salach zajęciowych.

Za uczestnictwo w zajęciach pobierane są płatności zgodnie z obowiązującą tabelą opłat.  Do 50 proc. zniżki uprawnieni są posiadacze Rzeszowskiej Karty Rodziny wydanej przez Urząd Miasta Rzeszowa (karty wydane w ramach Programu “Rodzina Wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza” pozostają w mocy do utraty ich ważności) oraz zamieszkali w Rzeszowie posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora. Dokumentacja rekrutacyjna, pełna oferta zajęć oraz harmonogram Dni Otwartych dostępne są na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama