Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Dzieci z domów dziecka ubrały choinkę w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

51 dzieci z podkarpackich placówek opiekuńczo – wychowawczych wzięło dziś udział w warsztatach świątecznych zorganizowanych w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Samodzielnie wykonały świąteczne ozdoby, a później wraz z Teresą Kubas-Hul, wojewodą podkarpackim udekorowały nimi choinkę w Sali Kolumnowej.

- W tym roku choinki w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim ubierane są przez różne grupy. Dziś mieliśmy przepiękną uroczystość, podczas której świąteczne drzewko w Sali Kolumnowej przystroiły dzieci z placówek opiekuńczo - wychowawczych na Podkarpaciu. Wielka radość towarzyszyła temu wydarzeniu - mówi Teresa Kubas-Hul, wojewoda podkarpacki. - Było dużo świątecznej muzyki, tańców, zabaw, słodkości a na finał prezenty. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

W warsztatach wzięły udział dzieci z: Domu Dziecka w Kołaczycach, Domu Dziecka w Skopaniu, Lipowego Zakątka - Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Radymnie, Domu pod Lipami - Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Radymnie, Domu Dziecka w Nowej Sarzynie, Domu Dziecka w Sanoku, Domu Dziecka w Żyznowie, Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej im. dr. Henryka Hanasiewicza w Rzeszowie, a także Koło Gospodyń Wiejskich w Albigowej oraz instruktorzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Załęskiej w Rzeszowie.       

Dzieci i młodzież samodzielnie, pod okiem opiekunów - wychowawców, wykonały wspaniałe dekoracje: gwiazdki, śnieżynki, choinki, Mikołaje, bombki, łańcuchy, aniołki... Malowały, kleiły, wycinały, składały i wykańczały podczas warsztatów w PUW.

Całość koordynowała Irena Marszałek-Czekierda, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w PUW wraz ze swoimi pracownikami. 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pisak do wymiany Treść komentarza: Czy autor postu był tam na miejscu ? Bo mam wrażenie że ten wysryw powstał na podstawie wyobraźni, woda była piękna ale może w tamtym roku. Obecnie bagno i muł. Zapraszam autora do kontaktu z okulista, a najlepiej wybrać się i zobaczyć coś o czym się pisze Data dodania komentarza: 28.06.2026, 14:00 Źródło komentarza: Lazurowe Wybrzeże w Czarnej Sędziszowskiej. Podkarpacka plaża, która zachwyca błękitem wody Autor komentarza: Oldboy Treść komentarza: I powstanie sanatorium miłości, Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:11 Źródło komentarza: W gminie Trzebownisko powstanie pierwsza tężnia solankowa Autor komentarza: Michał Treść komentarza: Widać że fajne miejsce. Przykra sprawa, że chcą to ludziom odebrać. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:42 Źródło komentarza: Miasto należy do mieszkańców. Dlaczego tracimy więcej niż kawałek Sanoka Autor komentarza: hehe Treść komentarza: A gdzie Hus najwiekszy karakan narodowy z Budziwoja? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:56 Źródło komentarza: Protest w Rzeszowie w obronie pamięci Henry’ego Nowaka. Uczestnicy sprzeciwiali się masowej migracji Autor komentarza: CD Treść komentarza: Zwykły głąb. Nie potrafił rozwiązać oczywistej sprawy. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Szczylać do misiów i innych osłów z konfy Data dodania komentarza: 20.06.2026, 07:39 Źródło komentarza: Nocna wizyta niedźwiedzia w Przemyślu. Prezydent miasta apeluje o spokój, Konfederacja krytykuje rząd
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama