Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Nowe narzędzie dla mieszkańców Trzebowniska – aplikacja "Moje Trzebownisko"

Podziel się
Oceń

Mieszkańcy Gminy Trzebownisko mają teraz jeszcze łatwiejszy sposób na zgłaszanie problemów i uwag dotyczących swojej okolicy. Od kilku tygodni dostępna jest nowa aplikacja mobilna "Moje Trzebownisko", która pozwala na bezpośredni kontakt z urzędem gminy.
Nowe narzędzie dla mieszkańców Trzebowniska – aplikacja "Moje Trzebownisko"
Screen z aplikacji.

Dzięki aplikacji mieszkańcy mogą zgłaszać problemy związane z infrastrukturą (np. awarie wodociągów, uszkodzone drogi), bezpieczeństwem (np. niebezpieczne miejsca na drodze), gospodarką odpadami czy też wandalizmem. Zgłoszenia trafiają bezpośrednio do odpowiednich pracowników urzędu, co przyspiesza proces ich rozpatrywania.

Szeroki zakres zgłoszeń

Aplikacja oferuje możliwość zgłaszania problemów z różnych dziedzin życia codziennego. Dzięki podziałowi na dziewięć kategorii tematycznych, każde zgłoszenie trafia do właściwego odbiorcy. Mieszkańcy mogą zgłaszać między innymi:

  • Awarie infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Wandalizm
  • Uszkodzenia dróg
  • Nielegalne wysypiska śmieci
  • Zagrożenia bezpieczeństwa

Prosta obsługa

Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wystarczy zarejestrować się, wybrać odpowiednią kategorię i opisać problem. Możliwe jest również dołączenie zdjęć, co ułatwia identyfikację zgłoszenia.

Rozwój aplikacji

Aplikacja „Moje Trzebownisko” jest ciągle rozwijana. W przyszłości planowane jest wprowadzenie nowych funkcjonalności, które jeszcze bardziej usprawnią komunikację między mieszkańcami a urzędem.

Jak korzystać z aplikacji?

Aplikacja jest dostępna na stronie internetowej https://zgloszenia.trzebownisko.pl/ oraz w sklepach App Store i Google Play.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji?

  • Szybka i wygodna forma zgłaszania problemów
  • Bezpośredni kontakt z urzędem
  • Możliwość śledzenia statusu zgłoszenia
  • Przyczynianie się do poprawy jakości życia w gminie

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama