Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Jasło. Potrącenie 2-latki. Dziewczynka trafiła do szpitala

Podziel się
Oceń

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych ze światłami, na skrzyżowaniu Rynku z ul. Kościuszki. Z relacji świadków wynika, że dziewczynka, oczekując z matką przy przejściu, wyrwała się matce i wbiegła wprost pod koła jadącego samochodu.
  • Źródło: świadek zdarzenia, jaslo.naszemiasto.pl
Jasło. Potrącenie 2-latki. Dziewczynka trafiła do szpitala
Do wypadku doszło dziś około południa w Jaśle na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu ul. Rynek z ul. Kościuszki. - Na przejściu przy ul. Kościuszki, stało kilka osób, wśród nich matka z ok. 2-letnią córką, którą trzymała za rękę. W pewnej chwili dziecko wyrwało się kobiecie i wpadło wprost pod koła jadącego ul. Kościuszki, samochodu. Prowadząca volvo kobieta miała pierwszeństwo - mówi nam Mariusz, świadek zdarzenia.

- Dziewczynka jest w szpitalu, jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kobieta kierująca volvo, jak i matka dziecka, zostały poddane badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Obie kobiety były trzeźwe. Trwają czynności w tej sprawie - mówi portalowi jaslo.naszemiasto.pl, podkom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

Podkom. Piotr Wojtunik przypomina, że zarówno kierowcy, jak i piesi powinni pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania. - Piesi, choć mają zielone światło, nie powinni stać blisko krawędzi jezdni i zawsze rozglądnąć się przed wejściem na pasy. To samo dotyczy kierowców, muszą zachowywać szczególną ostrożność przed przejściami dla pieszych - dodaje.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama