Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Jasło. Potrącenie 2-latki. Dziewczynka trafiła do szpitala

Podziel się
Oceń

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych ze światłami, na skrzyżowaniu Rynku z ul. Kościuszki. Z relacji świadków wynika, że dziewczynka, oczekując z matką przy przejściu, wyrwała się matce i wbiegła wprost pod koła jadącego samochodu.
  • Źródło: świadek zdarzenia, jaslo.naszemiasto.pl
Do wypadku doszło dziś około południa w Jaśle na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu ul. Rynek z ul. Kościuszki. - Na przejściu przy ul. Kościuszki, stało kilka osób, wśród nich matka z ok. 2-letnią córką, którą trzymała za rękę. W pewnej chwili dziecko wyrwało się kobiecie i wpadło wprost pod koła jadącego ul. Kościuszki, samochodu. Prowadząca volvo kobieta miała pierwszeństwo - mówi nam Mariusz, świadek zdarzenia.

- Dziewczynka jest w szpitalu, jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kobieta kierująca volvo, jak i matka dziecka, zostały poddane badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Obie kobiety były trzeźwe. Trwają czynności w tej sprawie - mówi portalowi jaslo.naszemiasto.pl, podkom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

Podkom. Piotr Wojtunik przypomina, że zarówno kierowcy, jak i piesi powinni pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania. - Piesi, choć mają zielone światło, nie powinni stać blisko krawędzi jezdni i zawsze rozglądnąć się przed wejściem na pasy. To samo dotyczy kierowców, muszą zachowywać szczególną ostrożność przed przejściami dla pieszych - dodaje.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama