Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Miłość nawiedziła Świlczę. Seria koncertów walentynkowych w gminie

Podziel się
Oceń

W dniach 13-15 lutego Gmina Świlcza tętniła miłością dzięki serii walentynkowych koncertów zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Świlczy z siedzibą w Trzcianie.
Miłość nawiedziła Świlczę. Seria koncertów walentynkowych w gminie

Autor: Krystian Propola / Halo Rzeszów

Wydarzenia te przyciągnęły licznych mieszkańców, oferując im niezapomniane muzyczne przeżycia.

Trzy programy

Każdy z trzech koncertów miał unikalny program, starannie przygotowany przez instruktora studia wokalnego, Jakuba Piętę. Finałowy występ, w którym uczestniczył jeden z reporterów Halo Rzeszów, odbył się w sobotę, 15 lutego, w dawnym Domu Strażaka przy siedzibie miejscowego OSP. 

-Pierwszy koncert odbył się w czwartek, drugi wczoraj, a dzisiaj ma miejsce ostatni. Za chwilę usłyszycie Państwo ostatni program, bo każdy z nich jest inny - tłumaczyli organizatorzy.

fot. Krystian Propola/Halo Rzeszów

Na scenie zaprezentowało się ośmioro wokalistek i wokalistów, którzy zmierzyli się z kompozycjami zarówno polsko-, jak i angielskojęzycznymi. Nie zabrakło również przebojów, dobrze znanych polskiej publiczności, do których zaliczyć można kultowe "Piechotą do lata" czy "To nie ja".

Nastrojowa oprawa 

Mimo dość skromnej choreografii, ograniczonej głównie do balonów w kształcie serc i efektownej gry świateł, atmosfera podczas sobotnich występów, ale też i wcześniejszych koncertów, była niezwykle romantyczna. 

Publiczność, złożona m.in. z przedstawicieli Gminy Świlcza, jej mieszkańców, a także znajomych i bliskich występujących, wyraźnie doceniła zarówno talent młodych artystów, jak i profesjonalizm organizatorów, którzy zadbali o każdy detal wydarzenia. 

fot. Krystian Propola/Halo Rzeszów

Ujawniało się to zresztą w postaci entuzjastycznych braw, którymi młodzi artyści byli nagradzani za mierzenie się z naprawdę skomplikowanymi wokalnie utworami.

Trzydniowa seria koncertów walentynkowych w Świlczy na długo pozostanie w pamięci uczestników, potwierdzając, że lokalne inicjatywy kulturalne potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu w wykonania dziennikarza Halo Rzeszów, Krystiana Propoli.

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama