Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Jaworze Górne. Zderzenie motocyklisty z samochodem. Droga zablokowana

Podziel się
Oceń

Na drodze krajowej nr 73 Pilzno-Jasło w miejscowości Jaworze Górne, 69-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym.
  • Źródło: KWP Rzeszów
Jaworze Górne. Zderzenie motocyklisty z samochodem. Droga zablokowana
Do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego doszło dziś około godz. 14.30 w miejscowości Jaworze Górne. 69-letni kierowca motocykla jest poważnie ranny.

- Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych. W kierunku Pilzna przez Jaworze Dolne, w kierunku Jasła przez Jodłową - informuje KWP Rzeszów.

Ciężarówki oczekują na odblokowanie drogi.

Policjanci przewidują, że utrudnienia na DK73 mogą potrwać do godziny 17.00AKTUALIZACJA GODZ. 18.30

Kierujący motocyklem honda, jadac w grupie motocyklistow zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z bmw. W wyniku odniesionych obrazen 69-letni motocyklista zmarl w szpitalu. Nie ma już utrudnień. - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama