Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Daniel z Sanoka prosi o pomoc w walce z chorobą

Podziel się
Oceń

Mieszkaniec Sanoka, Daniel Gruszczyński, zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa, która od 2024 roku stopniowo odbiera mu sprawność i niezależność. Dziś zwraca się z prośbą o wsparcie do wszystkich ludzi dobrej woli.

Daniel Gruszczyński to 28-letni mieszkaniec Sanoka, który od 2024 roku zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa. Dziś zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o wsparcie jego zbiórki charytatywnej.

Wszystko zaczęło się niewinnie — od bólu pleców i mrowienia. Szybko jednak okazało się, że problem jest poważny. Badania diagnostyczne wykazały zmiany zwyrodnieniowe trzonów kręgów, spłycenie lordozy oraz zwężenie otworów międzykręgowych, a lekarze ostrzegli przed ryzykiem dalszego uszkodzenia nerwów. Mimo leczenia w ramach publicznej służby zdrowia i przyjmowania leków przeciwzapalnych, stan Daniela nie poprawia się w wystarczającym stopniu.

Sam zainteresowany nie kryje, że znalazł się w trudnej sytuacji:

„Od 2024 roku borykam się z postępującymi dolegliwościami kręgosłupa, które doprowadziły do silnego bólu, mrowienia oraz niedowładów nogi. Jedyną realną szansą na poprawę mojego stanu zdrowia jest prywatna rehabilitacja, zabiegi specjalistyczne oraz dalsze leczenie pod okiem ekspertów. Koszty tych usług przekraczają moje możliwości finansowe."

Daniel przyznaje, że przez całe życie starał się radzić sobie sam — dziś jednak musiał poprosić o pomoc:

„Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji o mojej zbiórce. Państwa pomoc może znacząco przyczynić się do tego, by moja walka o powrót do sprawności dotarła do większej liczby osób o dobrych sercach."

Jak możesz pomóc Danielowi?

Najprościej — wchodząc na stronę zbiórki i wpłacając dowolną kwotę:

🔗 siepomaga.pl/daniel-gruszczynski

Możesz też przekazać 1,5% swojego podatku za pośrednictwem Fundacji Avalon:

  • KRS: 0000270809
  • Cel szczegółowy / tytuł przelewu: Gruszczyński, 21646

Więcej informacji na stronach: siepomaga.pl oraz fundacjaavalon.pl 

Udostępnij tę informację dalej — w mediach społecznościowych, wśród rodziny i znajomych. Każde udostępnienie, każda złotówka i każdy gest dobrego serca to dla Daniela realna szansa na życie bez bólu.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: M Treść komentarza: Swietny artykuł, pozdrawiam dzieciaki i mentorów Data dodania komentarza: 16.06.2026, 11:45 Źródło komentarza: „Dzieci nie przestają tu zadawać pytań”. W Rzeszowie działa jedna z najbardziej nietypowych szkół na Podkarpaciu Autor komentarza: POG Treść komentarza: Oszukał wyborców. Po co startował jak mu to w planach na przyszłość nie pasowało. Przynajmniej skończył by na wyjaśnieniu że z powodów osobistych a nie infantylnym tłuczeniem że po 2 kadencjach (skąd wie czy by go wybrali) będzie mu trudno na rynek pracy wrócić. Oszust, niepoważny człowiek i tyle w temacie! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Janusz Treść komentarza: A kogo mam zabrać, proszę konkretnie wskazać kogo zatrudniłem po znajomości. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 21:10 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Jola Treść komentarza: Był najlepszym burmistrzem. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 19:17 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama