Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Roman Lakhbaum dołącza do Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Na niespełna dwa tygodnie przed startem 2. ligi Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowego ogłosiło pozyskanie kolejnego zawodnika w roli ,,gościa. Jest nim Roman Lakhbaum, który na co dzień występuje w barwach MrGarden GKM Grudziądz.
  • Źródło: RzTŻ
22-letni żużlowiec będzie z pewnością jednym z najmocniejszych juniorów jeżdżących Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego w nadchodzącym sezonie. Drugoligowych „gości” ogranicza bowiem wiek Mogą oni bowiem mieć maksymalnie 23 lata. Rosyjski zawodnik zatem spełnia ten warunek.

Warto także przypomnieć, że drużyna z Rzeszowa ma w swoim składzie jednego zawodnika z Grudziądza, który będzie jeździł w tej drużynie w roli ,,gościa". Jest nim Marcin Turowski. Okazuję się także, że klub toczył rozmowy z tymi dwoma zawodnikami naraz.

Przypomnijmy także na czym polega zasada startowania w roli ,,gościa". Zawodnik może jednocześnie występować w barwach klubu PGE Ekstraligi oraz drużyny z I ligi i II jeżeli nie ma sprzecznych terminów co do startów jego obydwóch drużyn. Każdy klub będzie może także zakontraktować tylko dwóch gości, ale w meczu może wystąpić jeden.

Kadra Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020:

Seniorzy:

Stanisław Burza (ur. 1977)
Ilja Czałow (Rosja) (ur. 1995)
Adam Ellis (Wielka Brytania) (ur. 1996)
Kenneth Hansen (Dania) (ur. 1987)
Patrick Hansen (Dania) (ur. 1998)
Roman Lachbaum (Rosja) (ur. 1998) – „gość”
Dawid Lampart (ur. 1990) – wypożyczony z Motoru Lublin
Edward Mazur (ur. 1993)
Marcin Rempała (ur. 1984)
Patryk Rolnicki (ur. 1998)
Dawid Stachyra (ur. 1985)

Juniorzy:
Hubert Banaś (ur. 2002)
Mateusz Majcher (ur. 2002)
Konrad Mikłoś (ur. 2003)
Jakub Sroka (ur. 2004)
Patryk Zieliński (ur. 2002)
Marcin Turowski (ur. 1999) – „gość”

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama
Reklama