Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Błażowa. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Podziel się
Oceń

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi nietrzeźwemu kierowcy, którego wczoraj zatrzymał będący po służbie policjant z rzeszowskiej komendy. Funkcjonariusz zauważył znanego mu mężczyznę, który kierował oplem.
  • Źródło: policja
Błażowa. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę
Błażowa. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę - Zdjęcie ilustracyjne

Autor: policja

Do zdarzenia doszło we wtorek 13 kwietnia w miejscowości Błażowa Górna. Będący po służbie funkcjonariusz, zauważył kierującego oplem, którego znał. Policjant wiedział, że mężczyzna objęty jest sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, który wydany był za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusz postanowił zatrzymać kierowcę, a kiedy podszedł do niego, poczuł od mężczyzny alkohol. Policjant uniemożliwił mu dalszą jazdę i wezwał patrol. Przeprowadzone badanie potwierdziło u 49-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego ponad promil alkoholu w organizmie.

Kierowca został przekazany pod opiekę rodziny, która również zabezpieczyła samochód. Po sprawdzeniu okazało się, że 49-latek objęty jest już dwoma sądowymi zakazami dotyczącymi prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz funkcjonariusze z komisariatu w Dynowie.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama