Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

EDUinspiracje - Media 2021 - zgłoś się do konkursu dla dziennikarzy!

Podziel się
Oceń

„Twój sukces inspiracją dla innych”. Hasło konkursu EDUinspiracje - Media 2021 może dotyczyć też Ciebie! Konkurs to szansa dla publicystów, autorów reportaży i wywiadów opisujących międzynarodowe projekty edukacyjne. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.
  • Źródło: EDUinspirator
EDUinspiracje - Media 2021 - zgłoś się do konkursu dla dziennikarzy!
EDUinspirator

Autor: EDUinspirator

EDUinspiracje - Media to konkurs dla opisujących projekty z programów, którymi zarządza w Polsce Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. W edycji 2021 eksperci wybiorą laureatów w trzech kategoriach: publicystyka, reportaż i wywiad.

Konkurs rozstrzygną m.in. przedstawiciele polskich redakcji i medioznawców. Zwyciężą materiały najbardziej inspirujące odbiorców do udziału w projektach edukacyjnych. Liczy się także indywidualny styl, w którym autorzy zgłoszonych prac przedstawiają rezultaty tych projektów.

Zgłoś się z już opublikowanym materiałem (z premierą po 1 stycznia 2020 r.) lub znajdź nowych bohaterów i tematy. Nie kryją się one tylko w dużych miastach. Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu jest Krzysztof Bońkowski. To autor wywiadu z młodym lutnikiem ze wsi Kozerki na Mazowszu. Bohater rozmowy stał się biegły w swoim fachu dzięki wizycie u francuskiego mistrza budowy skrzypiec. Ten wyjazd był możliwy za sprawą projektu z programu Erasmus+.

Pokaż, że jesteś świetnym dziennikarzem, który potrafi opisać EDUinspiracje we współczesnych mediach. Termin zgłaszania prac upływa 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: www.eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie

Źródło informacji: EDUinspirator

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama